PUL100 Patka sloupku 100x45x3.5mm Usnadňuje trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Používá se pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí: přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty, hospodářské budovy. Velmi pevný a stabilní výrobek. Usnadňuje trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Roxor je vyroben z vysoce kvalitní oceli a je navržen pro maximální pevnost a stabilitu. Stavitelná patka je ideální pro použití při stavbě plotů, balkonů, teras,... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PUL100 Patka sloupku 100x45x3.5mm

Usnadňuje trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Používá se pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí: přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty, hospodářské budovy. Velmi pevný a stabilní výrobek. Usnadňuje trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Roxor je vyroben z vysoce kvalitní oceli a je navržen pro maximální pevnost a stabilitu.

Stavitelná patka je ideální pro použití při stavbě plotů, balkonů, teras, pergol, altánů a na mnoha dalších místech, kde je potřeba pevná konstrukce. Díky základně si můžete být jisti, že vaše konstrukce bude bezpečná a stabilní. Ideální řešení pro stavbu plotů, bran nebo jiných kovových konstrukcí. Solidní zpracování a vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a spolehlivost konstrukce. Roxor byl přesně vyroben pro uživatele, kteří oceňují bezpečnost a spolehlivost. Proto si můžete být jisti, že vaše konstrukce bude dobře chráněna a zůstane ve stabilní poloze. Díky otvorům pro šrouby lze základnu sloupku snadno a rychle namontovat.

PARAMETRY:

- Vnitřní šířka pro trám: 100 mm

- Šířka plechu "U": 45 mm

- Výška "U" plechu: 100 mm

- Délka roxoru: 200 mm

- Celková výška: 300 mm

- Průměr tyče: 18 mm

- Tloušťka materiálu: 3,5 mm

- Materiál: ocelový plech

- Ochrana: elektro-galvanizované oceli

- Počet otvorů: fi 5 - 8 otvorů , fi 10 - 6 otvorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark