Mars 6732C

0 %
(0 hodnocení)

Kvalitní a odolná závěsná skříňka Mars. Konstrukce skříňky je vyrobena z ocelového plechu a opatřena odolným práškovým lakem. Zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS (polystyrol). Jsou čiré pro dobrou přehlednost. Závěsné skříňky MARS jsou tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Tyto organizéry jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam, kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.... Celý popis

Koupit za 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kvalitní a odolná závěsná skříňka Mars. Konstrukce skříňky je vyrobena z ocelového plechu a opatřena odolným práškovým lakem. Zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS (polystyrol). Jsou čiré pro dobrou přehlednost.
Závěsné skříňky MARS jsou tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Tyto organizéry jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam, kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.
Závěsné skříňky lze volně postavit, stohovat jednu na druhou ( podstava je opatřena plastovými nožičkami ), nebo zavěsit na stěnu.
Vnitřní prostory zásuvek lze jednoduše rozdělit pomocí plastových přepážek, které nejsou součástí skříňky a musí se samostatně dokoupit.

Materiál skříňky:
ocelový plech

Materiál šuplíků:
plast ( polystyrol )

Barva rámu:
červená

Celkové rozměry:
460 x 306 x 155 mm ( V x Š x H )

Počet šuplíků:
50 ks typ A
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mars Svratka
Výška 46 cm
Šířka 30.6 cm
Hloubka 15.5 cm
Materiál kovové
Hmotnost 3.65 kg
Typ skříně se zásuvkami
Určení na nářadí
Počet zásuvek 50
Barva červené
Závěsné ano
Zobrazit více parametrů