Mars 6760C + 6740C C

0 %
(0 hodnocení)

MARS - set skříněk 6760C + 6740C - červená   MARS - set skříněk 6760C + 6740C - červená - Kvalitní a odolné skříňky Mars, které nesmí chybět ani ve Vaší dílně, jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřeny odolným práškovým lakem. Čiré zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS(polystyrol). - Závěsné skříňky MARS – tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Skříňky jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů... Celý popis

Koupit za 869 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MARS - set skříněk 6760C + 6740C - červená
 

MARS - set skříněk 6760C + 6740C - červená

- Kvalitní a odolné skříňky Mars, které nesmí chybět ani ve Vaší dílně, jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřeny odolným práškovým lakem. Čiré zásuvky a přepážky jsou vyrobené z trvanlivého materiálu PS(polystyrol).
- Závěsné skříňky MARS – tradiční a praktický pomocník pro přehledné skladování drobných předmětů, součástek a ručního nářadí. Skříňky jsou vhodné pro vybavení dílen, garáží, výrobních provozů a všude tam kde je třeba mít drobné předměty přehledně uloženy.
- Závěsné skříňky lze volně postavit, stohovat jednu na druhou(podstava je opatřena plastovými nožičkami), nebo zavěsitna stěnu. Skříňky jsou vyráběny v různých velikostech a variantách velikosti a uspořádání zásuvek. Skříňky lze kombinovat a tvořit z nich kompaktní celky.
- Vnitřní prostory zásuvek lze jednoduše rozdělit pomocí plastových přepážek, které nejsou součástí skříňky a musí se samostatně dokoupit.
- Pro MAXimalizaci úložného prostoru na minimální ploše doporučujeme použití otočného stojanu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mars Svratka
Výška 28.2 cm
Šířka 30.6 cm
Hloubka 15.5 cm
Materiál kovové
Barva červené