Masážní vyhřívaná podložka do domácnosti i auta   Bolavé tělo po namáhavém dni - pocit, který zná každý z nás. Tato masážní podložka skvělým způsobem prokrví organismus a pomůže vám dostat se zpátky na nohy. Až 5 masážních bodů. 5 unikátních režimů, které masírují jednotlivé partie vašeho těla. Dva adaptéry (12V a 230V) umožňují univerzální použití za volantem iv domácnosti. Řidiči jistě ocení příjemnou masáž při dlouhých cestách, kterou mohou v zimě zvýraznit funkcí HEAT - vyhřívání v bederní oblasti.... Celý popis

Koupit za 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Masážní vyhřívaná podložka do domácnosti i auta
 
Bolavé tělo po namáhavém dni - pocit, který zná každý z nás. Tato masážní podložka skvělým způsobem prokrví organismus a pomůže vám dostat se zpátky na nohy. Až 5 masážních bodů. 5 unikátních režimů, které masírují jednotlivé partie vašeho těla.
Dva adaptéry (12V a 230V) umožňují univerzální použití za volantem iv domácnosti.
Řidiči jistě ocení příjemnou masáž při dlouhých cestách, kterou mohou v zimě zvýraznit funkcí HEAT - vyhřívání v bederní oblasti.
Tuto funkci je samozřejmě možné používat i samostatně.
Díky univerzálnímu systému upevnění pomocí gumových popruhů se dají uchytit na většinu běžně používaných automobilových sedadel a také židlí ve vaší domácnosti.
 
Technické informace:
Napájení - vstup: 110 - 240V / 50-60Hz
Napájení - výstup: 12V / 230V 1000mA
Výkon: 12W
Počet masážních motorů: 5
Materiál: 100% Polyester
Rozměry: 115 x 49 cm
Barva: černá
Zobrazit více