Zvedák převodovek 0,5 T - nožní pumpa REDATS H-220 slouží ke zvedání převodovek, součástí motoru nebo pohonné jednotky.  Je neoddělitelnou součástí při výměně spojky, setrvačníku nebo ostatních servisních pracích. Technická specifikace: Výrobce: REDATS Maximální nosnost: 500 kg Rozsah výšky zdvihu: 1055 - 1855 mm Rozměry s kolečky: 590 x 610 mm Hmotnost: 24,5 kg Balení obsahuje čtyřramenný adaptér, tzv. "pavouk" v rozměru 320mm   STABILITA Zvedák převodovek je vyroben z kvalitního a odolného materiálu.... Celý popis

Koupit za 2 330 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zvedák převodovek 0,5 T - nožní pumpa REDATS H-220 slouží ke zvedání převodovek, součástí motoru nebo pohonné jednotky.  Je neoddělitelnou součástí při výměně spojky, setrvačníku nebo ostatních servisních pracích.
Technická specifikace:
Výrobce: REDATS
Maximální nosnost: 500 kg
Rozsah výšky zdvihu: 1055 - 1855 mm
Rozměry s kolečky: 590 x 610 mm
Hmotnost: 24,5 kg
Balení obsahuje čtyřramenný adaptér, tzv. "pavouk" v rozměru 320mm
 
STABILITA
Zvedák převodovek je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Díky své konstrukci je velmi stabilní a neztratí rovnováhu při žádném zatížení zdviženým komponentem.

VYBAVENÍ
Zvedák je vybaven čtyřmi koly o průměru 7 cm, které zajistí jednoduchý, lehký a pohodlný přesun nástroje po dílně. Kola se nacházejí na otočné plošině s kuličkovým ložiskem. Zařízení se skládá z jednočinného válce, který zajišťuje zvedání a spouštění komponentů v jednom směru. Pohon není vybaven bezpečnostními západkami, které by unesli hmotnost umístěnou na zvedáku.
ZDVIH
Komponenta umístěn na zvedáku zvednete do výšky pomocí nožní pumpy. Naopak, spuštění komponentu provedete tak, že uvolníte šroubový ventil na boční strane zvedáku. Pracovní rozsah zvedání představuje 1055 až 1855 mm, což činí zdvih až 800 mm.

UPOZORNĚNÍ: Zvedák není určen pro dlouhodobé držení předmětů ve zvednuté poloze. To může časem způsobit klesnutí pístu.
 
PARAMETRY A SPECIFIKACE
Pevná a stabilní konstrukce
Zdvih pomocí nožní pumpy
Spuštění prostřednictvím šroubovacího ventilu
Zdvih do 800 mm
Jednočinný válec
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Redats