Otevřené nýtovací matice jsou matice vyrobené z nerezu A2. Tyto matice mají klasický metrický závit a zápustnou hlavu. Nýtovací matice lze využít všude tam, kde je potřeba vytvořit pevný zatížitelný maticový závit, ale stavební dílec je tenký a není možné v něm vytvořit vnitřní závit. Další možností použití je pro spojování tenkých dílů (plechy, plasty či kompozity) a zároveň vytvoření pevného metrického závitu, do kterého lze připrevňovat závitové tyče nebo šrouby se stejným závitem. Díky rýhovanému... Celý popis

Koupit za 15 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Otevřené nýtovací matice jsou matice vyrobené z nerezu A2. Tyto matice mají klasický metrický závit a zápustnou hlavu. Nýtovací matice lze využít všude tam, kde je potřeba vytvořit pevný zatížitelný maticový závit, ale stavební dílec je tenký a není možné v něm vytvořit vnitřní závit. Další možností použití je pro spojování tenkých dílů (plechy, plasty či kompozity) a zároveň vytvoření pevného metrického závitu, do kterého lze připrevňovat závitové tyče nebo šrouby se stejným závitem. Díky rýhovanému tělu se matice v materiálu neprotáčí a vytváří tak velice pevný a stabilní spoj. Pro aplikaci nýtovacích matic je nutné použití nýtovacích kleští.
Prodej nerezových nýtovacích matic STT-Z je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: nerez
materiál upřesnění: A2
typ závitu: metrický
typ / druh zboží: matice
provedení, specifické vlastnosti: nýtovací matice s rýhovaným tělem
charakteristika produktu: zápustná hlava
určeno zejména pro: stavba, zámečnické projekty
Zobrazit více