Okouzlující růžový karavan Barbie můžete proměnit v dokonalé místo k odpočinku a zábavě!   Barbie Super Adventure Camper má extra vysokou skluzavku, 7 hřišť a vše, co děti potřebují pro nezapomenutelné kempování! Karavan má pojízdná kolečka a nabízí prostor pro řidiče i spolujezdce. Děti mohou naložit vozidlo a vyrazit na fascinující cestu. Po dojezdu do cíle, když karavan rozložíme, uvidíme nádhernou kuchyni, jídelnu, spací kout, koupelnu, bazén se skluzavkou, táborák a mnoho dalších atrakcí.... Celý popis

Koupit za 3 939 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Okouzlující růžový karavan Barbie můžete proměnit v dokonalé místo k odpočinku a zábavě!

 

Barbie Super Adventure Camper má extra vysokou skluzavku, 7 hřišť a vše, co děti potřebují pro nezapomenutelné kempování!

Karavan má pojízdná kolečka a nabízí prostor pro řidiče i spolujezdce.

Děti mohou naložit vozidlo a vyrazit na fascinující cestu.

Po dojezdu do cíle, když karavan rozložíme, uvidíme nádhernou kuchyni, jídelnu, spací kout, koupelnu, bazén se skluzavkou, táborák a mnoho dalších atrakcí.

Nyní mohou panenky vylézt po žebříku na skluzavku a sklouznout dolů do bazénu, aby se ochladily.

Sada obsahuje více než 60 doplňků, včetně archu se samolepkami pro přizpůsobení karavanu, dvou štěňat, nábytku, kuchyňských spotřebičů, útulných přikrývek a mnoha dalších, které inspirují vzrušující příběhy z kempování.

Díky vzrušujícím a četným vyprávěcím doplňkům je Barbie Adventure Camper skvělým dárkem pro malé dobrodruhy ve věku od 3 do 7 let.

Jste připraveni na další prázdninový výlet? Sbalte si nejnutnější věci a usedněte za volant auta. Zapněte si bezpečnostní pásy a vyrazte na cestu!

Perfektní dárek, který vám poskytne hodiny zábavy!

Panenky nejsou součástí balení!

 

Věk: 3+

 

{youtube}hq89Ju6mf6Q{/youtube}
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Typ karavany
Značka Barbie