Zadní kryt Obal:Me TPU pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 12S. Kombinace dobré ochrany a stylu, proto je funkční a zároveň estetické. Je vyroben v transparentním provedení takže vynikne barva vešeho mobilu. Pouzdro je z TPU materiálu, který odolá nejen poškrábání, ale i prachu a nárazům. Porty zůstávají plně přístupné a nedochází k omezení funkce zařízení. Obal je příjemný na dotek a pohodlně se drží. Instalace krytu je velmi snadná, kryt lze jednoduše nasadit nacvaknutím a Váš telefon je připraven... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zadní kryt Obal:Me TPU pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 12S. Kombinace dobré ochrany a stylu, proto je funkční a zároveň estetické. Je vyroben v transparentním provedení takže vynikne barva vešeho mobilu.
Pouzdro je z TPU materiálu, který odolá nejen poškrábání, ale i prachu a nárazům. Porty zůstávají plně přístupné a nedochází k omezení funkce zařízení. Obal je příjemný na dotek a pohodlně se drží. Instalace krytu je velmi snadná, kryt lze jednoduše nasadit nacvaknutím a Váš telefon je připraven k používání.
Vlastnosti :                                                 

zadní kryt
přesné výřezy na čočky fotoaparátu
spolehlivá ochrana před škrábanci i pády
přesné výřezy na čočky fotoaparátu
snadno přístupná tlačítka
stylová ochrana
tloušťka 1.0mm
jednoduše nasaditelné i odnímatelné

Materiál: TPU
Barva: transparentní
Kompatibilita: Xiaomi Redmi Note 12S
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Obal:Me
Typ zadní kryty
Materiál plastová

Podobné produkty