Dámské boty Merrell Vapor Glove 3 Luna Ltr vám dopřejí příjemný pocit chůze na boso díky technologii barefoot, která poskytuje přirozený komfort a maximální výkon. Dámské volnočasové boty Vapor Glove 3 Luna LTR od značky Merrell jsou jednoduché boty elegantního vzhledu a maximálního výkonu! Boty mají svršek z kvalitní usně, který vám zaručí skvělé pohodlí, a s tenkou Vibram® podešví se budete cítit, jako kdybyste chodili na boso, a vychutnáte si každý krok. Prodyšná podšívka z materiálu Mesh. TrailProtect™... Celý popis

Koupit za 2 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské boty Merrell Vapor Glove 3 Luna Ltr vám dopřejí příjemný pocit chůze na boso díky technologii barefoot, která poskytuje přirozený komfort a maximální výkon. Dámské volnočasové boty Vapor Glove 3 Luna LTR od značky Merrell jsou jednoduché boty elegantního vzhledu a maximálního výkonu! Boty mají svršek z kvalitní usně, který vám zaručí skvělé pohodlí, a s tenkou Vibram® podešví se budete cítit, jako kdybyste chodili na boso, a vychutnáte si každý krok.
Prodyšná podšívka z materiálu Mesh. TrailProtect™ pad zaručuje zvýšenou ochranu při došlapu. Podešev Vibram® TC5+ poskytuje vynikající přilnavost a trakci v různorodém terénu. M-select FRESH díky obsahu přirozeně se vyskytujících přátelských mikrobů dokáže po dlouhou dobu úspěšně eliminovat zápach způsobený potem a bakteriemi. Je bez chemie a nezatěžuje přírodní prostředí.
Hlavní vlastnosti:

svršek z měkké kvalitní usně pro skvělé pohodlí
prodyšná podšívka z materiálu Mesh
TrailProtect™ pad zaručuje zvýšenou ochranu při došlapu
Vibram® TC5+ podešev poskytuje vynikající přilnavost a trakci v různorodém terénu
M-select FRESH-STOP zápachu!

Velikostní tabulka obuvi Merrell
Jak vybrat správnou velikost obuvi
Zobrazit více

Parametry

Značka Merrell
Barva černá
Výška obuvi nízké
Barefoot ano
Svrchní materiál kůže