Meva Táborák 2137

88 %
(40 hodnocení)

MEVA Plynový varič dvojhořákový Táborák na 2 kg láhev typ: 2137 Popis:Dvojhořákový vysokotlaký plynový vařič pro použití na chatách, v domácnostech, vhodný také pro autoturistiku. Šroubuje se přímo na 2 kg plynovou LPG láhev.Campingové vařiče na propan-butan jsou určeny pro turistické účely k přípravě pokrmů. Jsou připojeny přímo k 2 kg propan-butanové lahvi. (tato lahev není součástí dodávky). Technické parametry:Výkon (kW) - 1,2Váha (kg) - 1,3Spotřeba (g/hod) - 100Rozměry (š x h x v) - 420x120x150Barevné... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

MEVA Plynový varič dvojhořákový Táborák na 2 kg láhev typ: 2137

Popis:Dvojhořákový vysokotlaký plynový vařič pro použití na chatách, v domácnostech, vhodný také pro autoturistiku. Šroubuje se přímo na 2 kg plynovou LPG láhev.Campingové vařiče na propan-butan jsou určeny pro turistické účely k přípravě pokrmů. Jsou připojeny přímo k 2 kg propan-butanové lahvi. (tato lahev není součástí dodávky).
Technické parametry:Výkon (kW) - 1,2Váha (kg) - 1,3Spotřeba (g/hod) - 100Rozměry (š x h x v) - 420x120x150Barevné provedení: různé varianty - dle aktuální skladové dostupností (bílá a od 2018 zelená)Nosnost na plotýnku: Max 6 kg (dbejte správného oboustranného vyvážení a použití hrnců přiměřené velikosti)
Středová vzdálenost mezi hořáky: cca 27 cm
Jedná se o samostatný vařič bez plynové láhve.
Vařič s plynovou láhví vždy umístěte na rovném povrchu.
 
Jaký je rozdíl mezi vařiči MEVA Picamp 2136 a Táborák 2137?Hlavní rozdíly jsou dva:
A - nosné rameno Picampu je širší, lehce oválného tvaru a není až tak masivní jako u Táboráku, kde je použitý poměrně odolnější U-profil.B - na Picampu jsou 2 vymezovací pružiny (dorazy), které při šroubování dosednou na 2 kg láhev, oproti tomu Táborák je vybaven dvěma aretačními matkami, díky kterým se přesně vymezí dosed na láhev. Prakticky tak vařič lépe vyvážíme a také snese vyšší zatížení.
Hořáky jsou shodné, včetně jejich ovládání.

TIP:
Sada náhradních dílů na později?
MEVA ND Balíček příslušenství camping vařiče 4760 (koukněte do připojených produktů)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Meva
Výkon 2400 W
Typ paliva plynové
Hmotnost 1300 g
Spotřeba paliva 200 g/h
Sety ne

Podobné produkty