Rainbow High inspiruje kreativitu. Seznamte se se studenty Pacific Coast High, nejelitnější umělecké školy na západním pobřeží. Zde jsou dny slunečné a třídy jsou u bazénu. Každá tematická herní sada je dodávána s kompletním oblečkem pro panenky, typickými doplňky u bazénu, které musíte mít, a bonusovou funkcí, výměnnými nohami. Hali Capri má nádherné rysy, je oblečená v Capri (modrá) od hlavy až k patě. Má nádherné, detailní rysy ve své módě, krásné dlouhé MODRÉ ZKOUČENÉ vlasy VE STYLOVÉM PONY... Celý popis

Koupit za 788 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Rainbow High inspiruje kreativitu. Seznamte se se studenty Pacific Coast High, nejelitnější umělecké školy na západním pobřeží. Zde jsou dny slunečné a třídy jsou u bazénu. Každá tematická herní sada je dodávána s kompletním oblečkem pro panenky, typickými doplňky u bazénu, které musíte mít, a bonusovou funkcí, výměnnými nohami. Hali Capri má nádherné rysy, je oblečená v Capri (modrá) od hlavy až k patě. Má nádherné, detailní rysy ve své módě, krásné dlouhé MODRÉ ZKOUČENÉ vlasy VE STYLOVÉM PONY OCASE, dlouhé řasy a skleněné oči.

BONUSOVÁ VLASTNOST: Dodává se s párem vyměnitelných nohou, které se zacvaknou v kolenou a mohou okamžitě sklouznout ze sandálů na podpatky. Nyní je Hali připravena na každou příležitost. Procházka podél písečného pobřeží na koktejl v baru.

BAZÉNOVÁ MÓDA – Hali má na sobě dvoudílné plavky s potiskem s lisovanou sponou Rainbow High, odnímatelné šortky s oboustranným keprovým a síťovaným designem, páskové sandály se zlatými přívěsky a veškeré základní vybavení k bazénu.

POOL/BEACH GEAR – Hali je dívka ze západního pobřeží a je vždy připravena na zábavu pod sluncem! Hrací sada se dodává s ladícím plážovým froté ručníkem, taškou se zlatými detaily řetízku, saténovým zavinovacím kšiltem a slunečními brýlemi pro imaginativní vyprávění.

Obsah balení - Módní panenka, kompletní obleček pro panenku, vyměnitelné nohy, pár botiček pro panenky a doplňky pro panenky – kabelku, hřeben pro panenky, sluneční brýle, ručník, čepici a stojánek pro panenky.
Zobrazit více

Bazarové nabídky