Vstupte do nového světa spolu s Windows 11 Společnost Microsoft se neustále vyvíjí a zlepšuje své produkty. Důkazem je i nejnovější systém Windows 11, který vychází ze statisticky nejlepšího předchůdce - Windows 10. Podpora Windows 7 již dávno skončila. Podpora Windows 10 je plánována minimálně do roku 2025. Ovšem nejlepší zážitek a funkce, jak už to tak bývá, vždy budou jen na vlajkové lodi. A nyní je pomalu čas, provést upgrade. A právě proto vám nabízíme tuto službu. Pečlivě jsme vývoj sledovali... Celý popis

Koupit za 3 089 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vstupte do nového světa spolu s Windows 11
Společnost Microsoft se neustále vyvíjí a zlepšuje své produkty. Důkazem je i nejnovější systém Windows 11, který vychází ze statisticky nejlepšího předchůdce - Windows 10. Podpora Windows 7 již dávno skončila. Podpora Windows 10 je plánována minimálně do roku 2025. Ovšem nejlepší zážitek a funkce, jak už to tak bývá, vždy budou jen na vlajkové lodi. A nyní je pomalu čas, provést upgrade. A právě proto vám nabízíme tuto službu. Pečlivě jsme vývoj sledovali a nyní můžeme říci, že Windows 11 je již plně optimalizován a s klidným srdcem jej můžeme doporučit i vám. (Ano, jako všechen software, i zde byly počáteční neduhy) :) Co touto službou získám? 
Tak předně, legální a vyladěný systém Windows 11 Pro na Vaše zakoupené zařízení.    Ale co dál? Už je pravidlem, že společnost Microsoft umožňuje provést upgrade vašeho současného systému na novou verzi. Tento upgrade si můžete provést zdarma sami. Ovšem někdy bývá složitý a může překvapit i nejednoho zkušeného uživatele. Nejde jen o to zadat si aktulizaci, ale zéjména o postupné nastavení optimalizací a ovladačů. Prostě aby Vám nevynechávala myš, fungoval zvuk, neblikal obraz, nebo nepadala wifi :) 
Díky této službě za vás celý upgrade provedeme od základu. Vaše nové zařízení plně a bezpečně převedeme na legální verzi Windows 11 Pro, provedeme veškeré nutné aktualizace systému, nainstalujeme všechny potřebné ovladače a připravíme kompletně pro vaše bezproblémové užívání.
A pokud se chcete vyhnout nastavování a instalaci základních programů, můžete využít i naši službu balíčku "Spusť a pracuj", kde vám všechny důležité programy nainstalujeme a nastavíme za vás. Klid, zvládneme to i sami. Ale proč neušetřit čas svůj, nebo toho, koho s tím poptáváte vždy? Takto rozbalíte, zapnete a fungujete jako by byl Váš už roky :) 
Tento produkt lze zakoupit za tuto zvýhodněnou cenu pouze společně s repasovaným / předváděcím notebookem nebo počítačem. Nelze zakoupit samostatně.

Základní požadavky pro instalaci Windows 11

Procesor:
1 gigahertz (GHz) nebo rychlejší procesor nebo systém na čipu (SoC) - 64-bit

Paměť RAM:
4 GB RAM

Volné místo na disku:
minimálně 64 GB nebo více

Grafická karta:

DirectX 12 nebo novější s ovladačem WDDM 2.0

Minimální rozlišení:
HD rozlišení (720p), 9" s 8-bit barevnou hloubkou

TPM a další HW:
Trusted Platform Module (TPM) verze 2.0, UEFI, možnost SecureBoot

Internetové připojení:
Pro dodatečné aktivace systému a komponent doporučujeme připojení s rychlostí minimálně 10 Mbps.

    Při zakoupení této služby bude Vaše zařízení obsahovat plnou legální verzi softwaru spolu s licenčním klíčem, uschovaným na základní desce zařízení.
Zobrazit více

Parametry

Název OS Windows 11
Výrobce Microsoft
Počet licencí 1
Jazyk český
Typ licence OEM
Architektura 64 bit
Verze Home
Značka Microsoft SW
Původ licence nové
Zobrazit více parametrů