Microsoft Windows 11 v moderním kabátě Představujeme zcela jedinečný systém v naprosto unikátním převleku. Microsoft Windows 11 zaujmou modernějším designem než u kteréhokoliv svého předchůdce. Přináší plno novinek - intuitivnější prostředí, lepší práci s okny, svižnější chod systému i podporu aplikací z operačního systému Android. Novinky a přednosti systému - Nové umístění nabídky Start - Intenzivní multitasking pomocí intuitivních nástrojů - Vylepšené připojení s Microsoft Teams - Řada... Celý popis

Koupit za 4 294 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Microsoft Windows 11 v moderním kabátě

Představujeme zcela jedinečný systém v naprosto unikátním převleku. Microsoft Windows 11 zaujmou modernějším designem než u kteréhokoliv svého předchůdce. Přináší plno novinek - intuitivnější prostředí, lepší práci s okny, svižnější chod systému i podporu aplikací z operačního systému Android.

Novinky a přednosti systému

- Nové umístění nabídky Start

- Intenzivní multitasking pomocí intuitivních nástrojů

- Vylepšené připojení s Microsoft Teams

- Řada dostupných widgetů

- Unikátní ovládání pro většinu platforem

Zcela nová perspektiva

Systém přináší kreativní prostor pro sledování a práci s aplikacemi. Novinkou je zcela jistě přepracovaná nabídka Start, respektive její umístění. Windows 11 jsou perfektním místem, kde se můžete vyjádřit, myslet a tvořit přirozeným způsobem. Najdete nové způsoby propojení s lidmi, novinkami, hrami a jedinečným obsahem.

Buďte maximálně produktivní

Pomocí snadno dostupných nástrojů můžete otevřít všechny oblíbené aplikace a proniknout do multitaskingu. Vyzkoušejte přichytávací rozvržení plochy a nové intuitivní prostředí pro opětovné uchycení.

Spravujte svůj obsah

S funkcí Microsoft Edge a celou řadou dostupných widgetů budete mít novinky a informace na dosah. V obchodě Microsoft Store si budete moci najít aplikace, hry a další zábavu, která pro vás bude mít význam.

Předplatné s Game Pass

Systém je nyní ještě lépe připraven na novou úroveň hraní. Pokud si předplatíte Xbox Game Pass, získáte přístup k více než 100 kvalitně zpracovaným hrám. (Členství je nutné zakoupit samostatně.)

Široká paleta kompatibilních zařízení pro každého

Windows 11 jsou nyní dostupné na nejrůznějších zařízeních, přinášejících inovace v oblasti dotykového ovládání, ovládání hlasem a pomocí dotykového pera.
Zobrazit více

Parametry

Název OS Windows 11
Výrobce Microsoft
Počet licencí 1
Jazyk český
Typ licence OEM
Architektura 64 bit
Verze Professional
Značka Microsoft SW
Původ licence nové
Zobrazit více parametrů