Verze 2023 této stavebnice má propracovanější vybroušení dílků pro ještě větší zážitek ze hry se světlem. Magnetická stavebnice s velkými dílky. Průhledné barevné dílky rozzáří každý dětský pokojíček. Možné kombinovat i s ostatními magnetickými stavebnicemi od  zn.MiDeer, které získali pečeť spokojenosti zákazníků  od společnosti TESTUJ TO.   Velká magnetická sada MiDeer je originální, kreativní a edukační hračkou pro děti již od raného věku. Děti mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet 2D i... Celý popis

Koupit za 1 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Verze 2023 této stavebnice má propracovanější vybroušení dílků pro ještě větší zážitek ze hry se světlem. Magnetická stavebnice s velkými dílky.
Průhledné barevné dílky rozzáří každý dětský pokojíček.
Možné kombinovat i s ostatními magnetickými stavebnicemi od  zn.MiDeer, které získali pečeť spokojenosti zákazníků  od společnosti TESTUJ TO.
 
Velká magnetická sada MiDeer je originální, kreativní a edukační hračkou pro děti již od raného věku. Děti mohou popustit uzdu své fantazii a vytvářet 2D i 3D stavby.
Na své si přijdou i starší děti, které mohou zhmotnit své vlastní představy do komplikovanějších staveb.
Dílky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.
Každý dílek obsahuje 6-8 magnetů.
Dílky jsou průhledné a krásně barevné, při kontaktu se světlem působí až magicky.
Obsah balení: 60 ks dílků (6 x trojúhelník velký , 12 x trojúhelník malý, 12 x úhel 90°, 20 x čtverec, 10 x speciální dílky), návod a sáček na ukládání stavebnice.
Rozměry balení: 27 cm x 25 cm x 5,5 cm.
Vhodné pro děti od 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce MiDeer
Věk od 3 let
Počet dílů 60 ks
Určení pro kluky a holky
Značka Mideer
Magnetické ano