Mikrop Křemelina 1,5 kg

0 %
(0 hodnocení)

Charakteristika: Tento produkt obsahuje křemelinu s specifickou frakcí obohacenou o esenciální oleje, které jsou speciálně vyvinuty pro potlačení výskytu roztočů v chovech drůbeže. Složení: Diatomická zemina (křemelina), montmorillonit, esenciální oleje, řasy. Použití: Tento prostředek se aplikuje výhradně v suché formě, i když je přítomná drůbež. Ručně nebo pomocí aplikátoru naneste na povrch kurníku, s důrazem na místa odpočinku a snášky. Může být použit i jako náplň do popeliště. Orientační... Celý popis

Koupit za 268 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Charakteristika: Tento produkt obsahuje křemelinu s specifickou frakcí obohacenou o esenciální oleje, které jsou speciálně vyvinuty pro potlačení výskytu roztočů v chovech drůbeže.

Složení: Diatomická zemina (křemelina), montmorillonit, esenciální oleje, řasy.

Použití: Tento prostředek se aplikuje výhradně v suché formě, i když je přítomná drůbež. Ručně nebo pomocí aplikátoru naneste na povrch kurníku, s důrazem na místa odpočinku a snášky. Může být použit i jako náplň do popeliště. Orientační dávkování je 20 g na 1 kus drůbeže, v závislosti na situaci v chovu.

Doporučení: Po první aplikaci doporučujeme provedení dalšího ošetření po 7–10 dnech. Vzhledem k přirozené povaze a prašnosti přípravku se doporučuje použití respirátoru během aplikace. Jednorázové vdechnutí není zdravotně nebezpečné. Skladujte na suchém místě. Určeno pouze pro vnější použití.

Velikost balení: 1,5 kg.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mikrop