Čokoláda Milka Qualite Professionnelle 1kg Milka Qualite professionnelle je vynikající práškový nápoj, který poskytuje jedinečnou chuť originální mléčné čokolády vytvořené podle tradičního receptu legendární švýcarské značky Milka. Příprava nápoje je velmi jednoduchá - stačí nalít prášek do horkého mléka a důkladně promíchat! Milka Qualite professionnelle funguje dokonale doma, tak ve stravovacích zařízeních, profesionálních prodejních automatech a kávovarech. Dávkování: 28-30g na 250ml mléka.... Celý popis

Koupit za 176 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Čokoláda Milka Qualite Professionnelle 1kg
Milka Qualite professionnelle je vynikající práškový nápoj, který poskytuje jedinečnou chuť originální mléčné čokolády vytvořené podle tradičního receptu legendární švýcarské značky Milka. Příprava nápoje je velmi jednoduchá - stačí nalít prášek do horkého mléka a důkladně promíchat! Milka Qualite professionnelle funguje dokonale doma, tak ve stravovacích zařízeních, profesionálních prodejních automatech a kávovarech. Dávkování: 28-30g na 250ml mléka.

Výrobek obsahuje kakao se sníženým obsahem tuku.

Chraňte před vlhkostí. Skladujte na tmavém a suchém místě.

Balení: 1kg
Výrobce: Mondelez World Travel Retail, Švýcarsko
Složení: Cukr, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku (10%), sušené odstředěné mléko (9%), sušená syrovátka (z mléka), glukózový sirup, ztužený kokosový tuk, mléčná bílkovina, příchutě, uvolňovací činidlo (E341), sůl, laktóza, zahušťovadlo (E466), emulgátor (E471), Stabilizátor (E340), barvivo (E160a)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Milka