Nestlé Caro Original 200g Nestlé CARO Original je lahodný rozpustný kávovinový cereální nápoj bez kofeinu vhodný jak pro běžné pití namísto kávy a čaje, tak i pro těhotné ženy jako skvělý zdroj vápníku. Šálek horkého cereálního nápoje společně s mlékem dodá tělu potřebný vápník a látky prospívající správnému trávení. Přírodní složení bez kofeinu a přidaného cukru řadí Nestlé Caro Originál mezi plnohodnotné součásti zdravého jídelníčku celé rodiny. Nápoj je vhodný jak pro těhotné ženy, kdy jeden... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nestlé Caro Original 200g

Nestlé CARO Original je lahodný rozpustný kávovinový cereální nápoj bez kofeinu vhodný jak pro běžné pití namísto kávy a čaje, tak i pro těhotné ženy jako skvělý zdroj vápníku.

Šálek horkého cereálního nápoje společně s mlékem dodá tělu potřebný vápník a látky prospívající správnému trávení. Přírodní složení bez kofeinu a přidaného cukru řadí Nestlé Caro Originál mezi plnohodnotné součásti zdravého jídelníčku celé rodiny.

Nápoj je vhodný jak pro těhotné ženy, kdy jeden šálek připravený dle návodu dodá tělu až 20% doporučené denní dávky vápníku, stejně tak jako pro děti od předškolního věku, pro které se stane Nestlé CARO lahodným nápojem a nebudou Vás rušit u odpolední kávičky.

Složení: Ječmen, ječný slad, čekanka, žito, 100% přírodní

Nutriční informace na 100 g
Energie (v kJ / kcal) 1572/371
Tuk (g) 0,5
Sacharidy (g) 82,6
z toho cukr 3,2 
Vláknina (g) 8 0,5
Protein (g) 5,1 0,5
Sůl (g) 0,23 0,01

Dovezeno z Německa
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nestlé
Hmotnost 200 g