Mindok Smart IQ Puzzle Pro

99 %
(62 hodnocení)

Ve hlavolamové hře IQ Puzzle Game si hráči budou testovat svoje IQ a rozvíjet řadu kognitivních schopností. Hra obsahuje 120 rébusů pěti úrovní obtížnosti. Hráč má za úkol řešit rébusy tak, aby všechny dílky po vložení tvořily rovnou plochu a žádné místo na herní ploše nezůstalo volné. Jedná se o hru s nízkou náročností a díky praktické krabičce ji výborně využijete i pro hraní na cestách. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu. Perfektní... Celý popis

Koupit za 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ve hlavolamové hře IQ Puzzle Game si hráči budou testovat svoje IQ a rozvíjet řadu kognitivních schopností. Hra obsahuje 120 rébusů pěti úrovní obtížnosti. Hráč má za úkol řešit rébusy tak, aby všechny dílky po vložení tvořily rovnou plochu a žádné místo na herní ploše nezůstalo volné. Jedná se o hru s nízkou náročností a díky praktické krabičce ji výborně využijete i pro hraní na cestách.
Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu.

Perfektní zábava pro všechny milovníky hádanek
Hlavolamová hra IQ Puzzle Game je vhodná pro 1 hráče ve věku od 6 let ale i dospělé. Hra s nízkou náročností bude perfektní zábavou pro všechny milovníky hádanek. Hru je možné hrát pěti různými stupni obtížnosti. Vaše dítko se u hry výborně zabaví a také si řádně zapřemýšlí. Vyřešíte všechny hádanky?
IQ Puzzle Game rozvíjí celou řadu kognitivních dovedností. Nejvíce koncentraci, dále také schopnost řešení problémů a prostorovou představivost.
Hlavní výhody

Pro milovníky hádanek
Pět úrovní obtížností
2D i 3D možnost hry
Nízká náročnost
Rozvoj kognitivních dovedností
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mindok
Věk od 6 let
Počet hráčů 1
Typ vzdělávací
Délka hry 15 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Mindok
Rok vydání 2016
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty