Stahovací kalhotky Iga MITEX. Silnější polyamidová tkanina tvoří zepředu i zezadu pás, který stahuje plnější tvary bříška a boků. Spodní část je bavlněná. Kalhotky doporučujeme pro nošení po operacích v břišní oblasti. Materiál: 70% bavlna + 20% polyamid + 10% elastan Stahovací kalhotky Iga MITEX. Silnější polyamidová tkanina tvoří zepředu i zezadu pás, který stahuje plnější tvary bříška a boků. Spodní část je bavlněná. Kalhotky doporučujeme pro nošení po operacích v břišní oblasti. Materiál: 70%... Celý popis

Koupit za 233 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stahovací kalhotky Iga MITEX. Silnější polyamidová tkanina tvoří zepředu i zezadu pás, který stahuje plnější tvary bříška a boků. Spodní část je bavlněná. Kalhotky doporučujeme pro nošení po operacích v břišní oblasti.
Materiál: 70% bavlna + 20% polyamid + 10% elastan Stahovací kalhotky Iga MITEX. Silnější polyamidová tkanina tvoří zepředu i zezadu pás, který stahuje plnější tvary bříška a boků. Spodní část je bavlněná. Kalhotky doporučujeme pro nošení po operacích v břišní oblasti.
Materiál: 70% bavlna +…
Zobrazit více

Parametry

Druh prádla kalhotky
Značka Mitex
Materiál 82 % polyamid 18 % elastan
Barva béžová
Efekt stahovací
Střih nohavičky
S nohavičkami ano
Zeštíhlující ano
Tvarující ano
Zobrazit více parametrů