Moller´s Omega 3 Double doplněk stravy Vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce.** DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku* a normálního stavu zraku.* Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. * při přívodu 250 mg *DHA / ** EPA a DHA denně. Doplněk stravy Möller`s Double je kombinací přírodní omega 3 z tučných ryb a vitaminů A, D a E. Je dobrou alternativou pro ty, kteří dávají přednost kapslím před... Celý popis

Koupit za 289 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Moller´s Omega 3 Double doplněk stravy Vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce.** DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku* a normálního stavu zraku.* Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. * při přívodu 250 mg *DHA / ** EPA a DHA denně.

Doplněk stravy Möller`s Double je kombinací přírodní omega 3 z tučných ryb a vitaminů A, D a E. Je dobrou alternativou pro ty, kteří dávají přednost kapslím před tekutou formou rybího oleje. Kapsle obsahují afinovaný olej z čerstvých tresčích jater nebo jiný Gadidae rodiny ryb, jako je treska žijící v chladných vodách u ostrovů Lofoty Norského moře.

Certifikace DNV GL na Omega 3 produktu vypovídá o tom, že:
- Produkt obsahuje vysokou koncentraci omega 3 mastných kyselin EPA (kyselina eikosapentaneová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), které majízdokumentovaný příznivý účinek na zdraví.
- Produkt má nízké oxidační hodnoty (to znamená, že není žluklý).
- Celý proces výroby je každý rok kontrolován a schvalován přísným ročním auditem ze strany renomované certifikační společnosti DNV GL.

Složení: koncentrovaný rybí olej, jedlá želatina (hovězího původu),zvlhčující látka glycerol, DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), aroma, retinyl palmitát (vitamin A), cholekalciferol (vitamin D) Obsah účinných látek: v denní dávce (2 kapsle) koncentrovaný rybí olej 1200 mg Omega-3 mastné kyseliny 650 mg - EPA/DHA 550 mg Vitamin E 10 mg (83 %*) Vitamin A 250 µg (31 %*) Vitamin D 15 µg (300 %*) *% denní referenční hodnoty příjmu
Obsah: 112 tbl.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně, zapít vodou. Upozornění nepřekračujte denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Účinné látky v denní dávce (2 kapsle):
Koncentrovaný rybí olej 1200 mg
Omega-3 mastné kyseliny 640mg
 z toho EPA/DHA 530mg
Vitamin E 10mg (83%)
Vitamin A 250µg  (31%)
Vitamin D 15µg (300%)

Obsah: 112 tbl.
Vyrobeno v: Norsko
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orkla Health
Množství 112 tbl
Forma produktu kapsle
Oblast užití celkové zdraví
Určení unisex
Značka Möller´s
Věková skupina pro děti a dospělé
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
Vhodné pro děti od od 3 let
CBD ne
CBG ne
Zobrazit více parametrů