Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg     Pokud nemáte dostatek EPA a DHA z přirozené stravy, užívejte Walmark Omega-3 rybí olej 1000 mg každý den, je totiž jejich přirozeným zdrojem. Lidský organizmus není schopen přeměnit v dostatečném množství běžnější omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou (ALA) na užitečnější formy EPA a DHA.     Walmark Omega-3 rybí olej 1000 mg je bohatým přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin v optimální dávce, kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaneové... Celý popis

Koupit za 375 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg

 

 

Pokud nemáte dostatek EPA a DHA z přirozené stravy, užívejte Walmark Omega-3 rybí olej 1000 mg každý den, je totiž jejich přirozeným zdrojem. Lidský organizmus není schopen přeměnit v dostatečném množství běžnější omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou (ALA) na užitečnější formy EPA a DHA.

 

 

Walmark Omega-3 rybí olej 1000 mg je bohatým přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin v optimální dávce, kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaneové (EPA). Složení je obohaceno o přírodní vitamin E ve formě d-alfa tokoferolu pro zabránění oxidace a zachování čerstvosti oleje.

 

 

Walmark Omega-3 rybí olej 1000 mg je vhodný především:

•    pro těhotné a kojící ženy, 
•    pro sportovce a studenty
•    dospělé a děti od 3 let, 
•    seniory. 

 

Dávkování: 2–3 tobolky denně. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg DHA a 250mg EPA a DHA. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Upozornění: ​Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu (EXP).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Walmark
Značka Walmark
Věková skupina pro děti a dospělé
Forma tablety
Vhodné pro děti od od 3 let
Určení unisex