Zbožňuje vaše dítě autíčka? Pořiďte mu stavebnici SEVA Monti System. Nejenže se stane ideálním dárkem pro vašeho potomka, ale potěší také dospělé. Díky této řadě stavebnic si totiž sestavíte zmenšené modely osobních či nákladních aut. V tomto případě složíte nákladní auto Tatra.  Hlavní přednosti Po sestavení vznik věrné repliky skutečného vozidla Skládání bez potřeby lepidla či barev Rozvoj jemné motoriky Možnost rozšíření – stavebnice ze stejné řady jsou mezi sebou kompatibilní Zdravotně... Celý popis

Koupit za 251 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zbožňuje vaše dítě autíčka? Pořiďte mu stavebnici SEVA Monti System. Nejenže se stane ideálním dárkem pro vašeho potomka, ale potěší také dospělé. Díky této řadě stavebnic si totiž sestavíte zmenšené modely osobních či nákladních aut. V tomto případě složíte
nákladní auto Tatra. 
Hlavní přednosti

Po sestavení vznik věrné repliky skutečného vozidla
Skládání bez potřeby lepidla či barev
Rozvoj jemné motoriky
Možnost rozšíření – stavebnice ze stejné řady jsou mezi sebou kompatibilní
Zdravotně nezávadné materiály
Tradiční český výrobek

Zmenšený model skutečného auta
Stavebnice obsahuje důmyslně vyrobené dílky, které do sebe skvěle zapadají. K sestavení auta nepotřebujete žádné lepidlo či barvy. Dílky k sobě pasují a drží u sebe díky zacvakávacím zámkům, úchytům a různým pružným mechanismům. Jakmile stavebnici složíte, získáte malou repliku skutečného auta. Model má velké množství detailů, včetně pohyblivých kol. Některé dílky jsou dokonce chromované. V balení najdete také samolepky, kterými sestavený model ozdobíte. 

Bezpečná hračka plná možností
Pokud už nějakou stavebnici ze stejné série vlastníte, můžete je různě kombinovat a sestavit si vlastní modely aut podle vlastní fantazie. Stavebnice navíc splňuje evropskou normu EN71 o bezpečnosti hraček. Materiály neobsahují nebezpečné ftaláty, proto nejsou toxické a neškodí zdraví vašich dětí. 
Česká stavebnice Monti System
První modely české stavebnice Monti System se dostaly na trh už v roce 1984. Sestavené modely mají úžasné detaily a věrně napodobují své předlohy. Proto se stavebnice stala velmi oblíbenou. V roce 1988 získala stavebnice Monti System zlatou medaili na Mezinárodním veletrhu v Lipsku. 
Specifikace

Značka: Monti System
Řada: Standard
Model: Truck trial
Určení: stavebnice
Vhodný věk dítěte: od 7 let
Měřítko modelu: 1:48
Hmotnost: cca 0,23 kg
Rozměry (š x v x h): 15 x 22 x 6 cm

Obsah balení

1x stavebnice Monti System (včetně samolepek)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Seva
Druh nákladní vozy a přívěsy
Věk od 6 let
Měřítko 1 : 48
Určení pro kluky a holky
Značka vozu Tatra
Materiál plastové
Značka Monti System
Zobrazit více parametrů