Morpho Classic

100 %
(1 hodnocení)

Kvalitní sněžnice Morpho Classic vyrobené ve Francii. Klasický odolný plastový model sněžnice Morpho Classic.     Kvalitní sněžnice Morpho Classic vyrobené ve Francii s vynikajícím poměrem cena/výkon. Klasická velikost sněžnic, která bude vyhovovat většině uživatelů. Výhodou je rychlé, jednoduché a bezpečné nastavení velikosti bot pomocí pásků.   Použitým materiálem těla sněžnice je speciální nepřemrzající materiál, který vydrží vaše tvrdé zacházení. Otočný mechanismus (kloubové vázání) je... Celý popis

Koupit za 2 512 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kvalitní sněžnice Morpho Classic vyrobené ve Francii. Klasický odolný plastový model sněžnice Morpho Classic.
 
 
Kvalitní sněžnice Morpho Classic vyrobené ve Francii s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Klasická velikost sněžnic, která bude vyhovovat většině uživatelů. Výhodou je rychlé, jednoduché a bezpečné nastavení velikosti bot pomocí pásků.


 


Použitým materiálem těla sněžnice je speciální nepřemrzající materiál, který vydrží vaše tvrdé zacházení. Otočný mechanismus (kloubové vázání) je vyrobeno z velmi tuhého polyamidu PA66. 6 hrotů z tvrdé oceli, drážkované strany po celé délce a nesmlouvavá dvouzubá mačka z nástrojové oceli zajistí Váš pohyby proti nechtěnému podklouznutí dozadu či při traverzování  do stran.


 


 


Sněžnice jsou díky přizpůsobivému tělu otočného mechanismu vhodné pro téměř jakýkoliv druh bot od trekkingových po lyžařské či snowboardové (vázání a mechanismus je totožný s modelem Bigfoot).


 


 


Otočný mechanismus umožnuje nastavení 3 poloh:

chůze v mírném terénu .... volná pata
chůze do prudkého kopce ... volná pata, vysunutá podpatěnka pro snížení namáhání lýtkového svalu
chůze/skoky z kopce ... pata je aretovaná

 


 


Nosnost: 60-96 kg
Velikost povrchu: 2x 181in2Barvy: žluto/šedá, černo/žlutá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Morpho
Nosnost 96 kg kg

Podobné produkty