Nabíječka SONY NPA-MQZ1K

0 %
(0 hodnocení)

Sony síťový-bateriový adaptér NPA-MQZ1 pro Sony fotoaparáty s bateriemi NP-FZ100 a NP-FW50. Pojme až 4x baterii NP-FZ100 a prodlužuje tak dobu focení. Nabije 4 baterie během 8mi hodin. Součástí balení jsou dvě baterie NP-FZ100 a AC adapter. Adapter je vybaven šesti 1/4" závity pro připevnění a dvěma USB porty pro nabíjení dalších zařízení. Zařízení je vybaveno dvěma porty USB pro výstup napájení. Hmotnost: přibl. 400 g Sada obsahuje dvě baterie NP-FZ100   Pro delší fotografování Do tohoto adaptéru... Celý popis

Koupit za 12 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sony síťový-bateriový adaptér NPA-MQZ1 pro Sony fotoaparáty s bateriemi NP-FZ100 a NP-FW50. Pojme až 4x baterii NP-FZ100 a prodlužuje tak dobu focení. Nabije 4 baterie během 8mi hodin. Součástí balení jsou dvě baterie NP-FZ100 a AC adapter. Adapter je vybaven šesti 1/4" závity pro připevnění a dvěma USB porty pro nabíjení dalších zařízení. Zařízení je vybaveno dvěma porty USB pro výstup napájení. Hmotnost: přibl. 400 g

Sada obsahuje dvě baterie NP-FZ100
 

Pro delší fotografování
Do tohoto adaptéru baterií lze vložit čtyři baterie NP-FZ100 řady Z, díky kterým podporuje delší fotografování.

Napájení fotoaparátu kompatibilního s baterií řady Z nebo W
Tuto sadu multifunkčního adaptéru baterií lze připojit a využít k napájení fotoaparátu, který používá baterii řady NP-FZ100 Z nebo NP-FW50 W. Odejmutím krytu pro baterii řady Z (obrázek [A]) lze adaptér (obrázek [B]) připojit k fotoaparátům kompatibilním s baterií řady W.

Rychlé nabíjení baterií NP-FZ100
Tento adaptér baterií dokáže prostřednictvím napájecího adaptéru AC nabít až čtyři baterie NP-FZ100 řady Z do přibližně 480 minut. Stav nabití je indikován tříúrovňovou kontrolkou LED po stisknutí tlačítka pro zjištění „zbývající energie baterie“. (NP-FW50 W nelze nabíjet)

Výběr mezi napájením nebo nabíjením baterií
Přepínač DC OUT/CHARGE (Výstup napájení / Nabíjení) umístěný uprostřed ovládacího panelu umožňuje zvolit mezi napájením z baterií a jejich nabíjením.

Vybaveno dvěma porty USB pro výstup napájení
Volič fotoaparátu/USB umožňuje přepínat mezi cíli pro výstup DC OUT, takže můžete volit mezi napájením těla fotoaparátu nebo jiných elektronických zařízení připojených prostřednictvím portů USB.

Flexibilita nastavení pro různé způsoby fotografování
Tento adaptér baterií nabízí tří otvory pro šrouby na horní i spodní straně jednotky (celkem 6 otvorů), což umožňuje flexibilní sestavení soupravy pomocí upínací destičky a šroubů.

Přeměna na kompaktnější velikost
Pokud odejmete chránič baterií a použijete kryty portů baterií, promění se multifunkční bateriový adaptér na menší, snadno přenosný adaptér pro dvě baterie.
Zobrazit více