Pánské golfové boty Nike Air Max 1'86 OG G Streetwear legenda zavítala na greeny přes model Air Max 1'86 OG G. Díky designu se 4 okny, který vám umožní nahlédnout do jednotky Max Air vespod, je v těchto sklelých sportovních botách zosobněna důvěra a pohodlí. Vyznačuje se vintage detaily Air Max 1, které máte rádi, jako jsou čisté linie a nezaměnitelné barvy, a spojuje je s golfovou technologií, která mění hru, takže můžete hrát celý den po celý rok v nadčasovém střihu a designu. Designové detaily... Celý popis

Koupit za 3 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánské golfové boty Nike Air Max 1'86 OG G
Streetwear legenda zavítala na greeny přes model Air Max 1'86 OG G. Díky designu se 4 okny, který vám umožní nahlédnout do jednotky Max Air vespod, je v těchto sklelých sportovních botách zosobněna důvěra a pohodlí. Vyznačuje se vintage detaily Air Max 1, které máte rádi, jako jsou čisté linie a nezaměnitelné barvy, a spojuje je s golfovou technologií, která mění hru, takže můžete hrát celý den po celý rok v nadčasovém střihu a designu.
Designové detaily jsou inspirovány nestárnoucím vzhledem Air Max 1, který byl uveden na trh v roce 1986, včetně vyraženého loga „Nike Air“ na patě.
Viditelný Max Air Design se 4 okny umožňuje pohled na jednotku Max Air při každém kroku.
Zůstaňte v suchu - syntetický svršek poskytuje voděodolnost za každého počasí.
Trakce - aktualizovaný trakční vzor vám poskytuje přilnavost na površích v různých podmínkách.
1letá záruka na voděodolnost
Zvýšená odolnost pro dlouhodobé nošení
Bez spajků
Pěnová mezipodešev po celé délce
Materiál: svršek - syntetická kůže, vnitřní stélka - textil, podrážka - guma
Zobrazit více

Parametry

Typ bez spajkové