Vstupte mezi legendy v Nike Air Max 270 G. Bota do posledního švu kopíruje původní vzor legendárního modelu Air a vylepšuje ho prodyšnou síťovinou a inovativní trakcí, která vás připraví i na tu největší zátěž. Specifikace: Pružné i prodyšné: Těsně upnutý svršek do posledního švu rekonstruuje originální Nike Air Max 270. Speciální síťovina je opatřená pružnou vrstvou, která zabraňuje pronikání vody a usnadňuje čištění. Pohodlné tlumení: Pěnová mezipodešev s velkou jednotkou Max Air poskytuje tlumení... Celý popis

Koupit za 2 647 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vstupte mezi legendy v Nike Air Max 270 G. Bota do posledního švu kopíruje původní vzor legendárního modelu Air a vylepšuje ho prodyšnou síťovinou a inovativní trakcí, která vás připraví i na tu největší zátěž.
Specifikace:

Pružné i prodyšné: Těsně upnutý svršek do posledního švu rekonstruuje originální Nike Air Max 270. Speciální síťovina je opatřená pružnou vrstvou, která zabraňuje pronikání vody a usnadňuje čištění.
Pohodlné tlumení: Pěnová mezipodešev s velkou jednotkou Max Air poskytuje tlumení a měkkost na každém kroku.
Všestranná přilnavost: Integrovaný trakční vzorek vás podrží i při největší zátěži, ale stejně dobře se hodí i mimo hřistě. Speciální konstrukce obvodu podrážky skvěle drží i při prudkém otáčení.
Vnější opatek pomáhá stabilizovat nohu.
Zobrazit více

Parametry

Typ bez spajkové