Originální Nike Air Max 90 jsou proslulé čistými liniemi a nadčasovým stylem. Nový model Nike Air Max 90 G zůstává věrný ikoně OG s několika vylepšeními určenými pro golf, jako je integrovaná trakce a tenká vrchní vrstva, která zabraňuje průniku vody. Specifikace: Heritage Look: Kombinace překrytí, extra oček a strategicky umístěné síťoviny vystihuje vzhled původního modelu Nike Air Max 90. Síťka má tenkou, pružnou vrstvu, která pomáhá bránit průniku vody a usnadňuje čištění bot. Pohodlí pod nohama:... Celý popis

Koupit za 2 915 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Originální Nike Air Max 90 jsou proslulé čistými liniemi a nadčasovým stylem. Nový model Nike Air Max 90 G zůstává věrný ikoně OG s několika vylepšeními určenými pro golf, jako je integrovaná trakce a tenká vrchní vrstva, která zabraňuje průniku vody.
Specifikace:

Heritage Look: Kombinace překrytí, extra oček a strategicky umístěné síťoviny vystihuje vzhled původního modelu Nike Air Max 90. Síťka má tenkou, pružnou vrstvu, která pomáhá bránit průniku vody a usnadňuje čištění bot.
Pohodlí pod nohama: Pěnová mezipodešev a jednotka Max Air v patě tlumí každý krok.
Všestrannost: Integrovaný trakční vzor vám poskytuje výjimečnou přilnavost v různých podmínkách. Nový design čerpá inspiraci z ikonické podrážky Waffle na původní Nike Air Max 90.
Zobrazit více

Parametry

Značka Nike
Typ bez spajkové