Nils TDK010

0 %
(0 hodnocení)

Basketbalový koš NILS TDK010 je ideální volbou, pokud si chcete zahrát basketball v domácím prostředí. Deska TDK010 vyniká nejen atraktivním designem, ale také svou odolností. Ať už jsou povětrnostní podmínky jakékoli, basketbalový koš NILS TDK010 je připraven k akci. Použité materiály jsou vůči větru a dešti, zaručují tak dlouhodobou trvanlivost a spolehlivost. Pevná, na oranžovo lakovaná, obruč má průměr 38 centimetrů a je osazena síťkou. TDK010 lze nainstalovat 3 způsoby: 1) na zeď pomocí... Celý popis

Popis

Basketbalový koš NILS TDK010 je ideální volbou, pokud si chcete zahrát basketball v domácím prostředí.

Deska TDK010 vyniká nejen atraktivním designem, ale také svou odolností. Ať už jsou povětrnostní podmínky jakékoli, basketbalový koš NILS TDK010 je připraven k akci. Použité materiály jsou vůči větru a dešti, zaručují tak dlouhodobou trvanlivost a spolehlivost.

Pevná, na oranžovo lakovaná, obruč má průměr 38 centimetrů a je osazena síťkou.

TDK010 lze nainstalovat 3 způsoby:

1) na zeď pomocí dodávaných šroubů a hmoždinek skrz obruč a desku.

2) pomocí dodávaných háků jej zavěsit na maximálně 5 cm širokou desku nebo příčku.

3) přišroubovat k podkladu pomocí 2 šroubů zezadu.

Basketbalový koš NILS TDK010 je nejen praktickým tréninkovým nástrojem, ale také skvělou zábavou pro rodinu a přátele. Můžete s ním pořádat vzrušující turnaje a soutěžit v zábavných hrách se svými blízkými.

Součástí balení je zadni deska, obruč, síťka, 2 ocelové háky, šrouby k jejich připevnění k desce, 4 kompletní šrouby pro připevnění obruče k desce a 4 šrouby s hmožďinkami pro připevnění koše na zeď.

Parametry:

- Materiál: PP, PVC, ocel

- Rozměry desky: 81 x 58 cm

- Průměr obruče: 38 cm

Upozornění:

- Není určeno pro komerční použití

- Záruka 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nils
Hmotnost 4.5 kg
Typ basketbalové koše na zeď