Nintendo Switch Sports

90 %
(9 hodnocení)

Nintendo Switch Sports Zasportujte si s novou kolekcí her Nintendo Switch Sports, ve které naleznete nejrůznější sporty jako je fotbal, volejbal, tenis, bowling nebo třeba badminton. Hrajte a bavte se s přáteli anebo s rodinou a protáhněte se s hrou Nintendo Switch Sports. Hrajte sporty jako v reálu Vyzvěte hráče z celého světa nebo pozvěte na sportovní klání své přátele či rodinu a bavte se s kolekcí sportovních her na Nintendo Switch. Upravujte své avatary pomocí předmětů, které naleznete při... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nintendo Switch Sports

Zasportujte si s novou kolekcí her Nintendo Switch Sports, ve které naleznete nejrůznější sporty jako je fotbal, volejbal, tenis, bowling nebo třeba badminton. Hrajte a bavte se s přáteli anebo s rodinou a protáhněte se s hrou Nintendo Switch Sports.
Hrajte sporty jako v reálu
Vyzvěte hráče z celého světa nebo pozvěte na sportovní klání své přátele či rodinu a bavte se s kolekcí sportovních her na Nintendo Switch. Upravujte své avatary pomocí předmětů, které naleznete při hraní. Otestujte své dovednosti s režimem Pro League, vyhrávejte a zvyšujte svou úroveň. Vyzkoušejte si sporty a vypilujte své dovednosti v různých disciplínách.
 

Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilní ovladač pro každého hráče.
Pro online hraní je vyžadováno internetové připojení, Nintendo účet a placené online členství.

 

 

 
Sportovní nabídka:
 

Tenis: Švihejte Joy-Con ovladačem a odpalujte míčky.
Bowling: Házejte koulí a srazte vše.
Chambara: Rozdávejte rány a blokujte příchozí od protivníka.
Fotbal: Střílejte a hlavičkujte pomocí Joy-Conů. S režimem Shoot-out si zahrajete kopanou s intuitivním kopáním, stačí připojit Joy-Con ovladač k příslušenství Leg Strap.
Badminton: Švihejte a smečujte a nedejte svému protivníkovi nic zadarmo.
Volejbal: Zahrajte si Volejbal v pohodlí svého obýváku.

 
Videa
Trailer
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nintendo
Žánr sportovní
Doporučený věk od 7 let
Rok vydání 2022