Red Dead Redemption

0 %
(1 hodnocení)

Hledáte Red Dead Redemption N? U nás za skvělou cenu 929,00 Kč! Neváhejte a nakupte u profesionálů. Když federální agenti hrozí jeho rodině, je bývalý psanec John Marston nucen pronásledovat bandu zločinců, které považoval za přátele. Zažij epické westernové dobrodružství, které definovalo generaci. Hra obsahuje kompletní příběh pro jednoho hráče i dodatečný obsah z Game of the Year Edition edice. Zažij Marstonovu cestu napříč rozlehlými oblastmi amerického Západu a Mexika, kde hlavní hrdina bojuje... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hledáte Red Dead Redemption N? U nás za skvělou cenu 929,00 Kč! Neváhejte a nakupte u profesionálů. Když federální agenti hrozí jeho rodině, je bývalý psanec John Marston nucen pronásledovat bandu zločinců, které považoval za přátele. Zažij epické westernové dobrodružství, které definovalo generaci. Hra obsahuje kompletní příběh pro jednoho hráče i dodatečný obsah z Game of the Year Edition edice.
Zažij Marstonovu cestu napříč rozlehlými oblastmi amerického Západu a Mexika, kde hlavní hrdina bojuje za to, aby pohřbil svou minulost prolitou krví. Jedná se o předchůdce celosvětově uznávané hry Red Dead Redemption 2 z roku 2018.
Užít si můžeš i hororové rozšíření Undead Nightmare, které proměňuje svět Red Dead Redemption do apokalyptické hry o přežití v boji proti hordám zombií.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rockstar Games
Žánr akční
Doporučený věk od 18 let