Red Dead Redemption

0 %
(1 hodnocení)

18,Zažijte velkolepé westernové dobrodružství, která definovala jednu generaci. WESTERNOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ Když federální agenti ohrožují jeho rodinu, je bývalý psanec John Marston nucen pronásledovat bandu zločinců, které kdysi nazýval přáteli. Prožijte Marstonovu cestu napříč rozlehlými oblastmi amerického Západu a Mexika, kde bude bojovat za vykoupení ze své krví potřísněné minulosti v kritiky oceňovaném předchůdci trháku roku 2018, Red Dead Redemption 2. BONUSOVÝ OBSAH Součástí hry je také... Celý popis

Koupit za 934 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

18,Zažijte velkolepé westernové dobrodružství, která definovala jednu generaci.
WESTERNOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ Když federální agenti ohrožují jeho rodinu, je bývalý psanec John Marston nucen pronásledovat bandu zločinců, které kdysi nazýval přáteli. Prožijte Marstonovu cestu napříč rozlehlými oblastmi amerického Západu a Mexika, kde bude bojovat za vykoupení ze své krví potřísněné minulosti v kritiky oceňovaném předchůdci trháku roku 2018, Red Dead Redemption 2.
BONUSOVÝ OBSAH Součástí hry je také Undead Nightmare, hororový příběh, který mění svět Red Dead Redemption v apokalyptický boj o přežití proti hordě zombie. Hra Red Dead Redemption obsahuje kompletní zážitky pro jednoho hráče z obou her a bonusový obsah z Game of the Year Edition.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rockstar Games
Žánr akční
Doporučený věk od 18 let