Animal Crossing: New Horizons

95 %
(20 hodnocení)

Pokud tě shon moderního života již unavuje, Tom Nook otevírá nový podnik, který už předem ví, že budeš zbožňovat: Nook Inc. Jistě, už jsi okusil krásy městského života a poznal spoustu postav. Možná ses dokonce propůjčil jako pracovník ve veřejných službách. Ale hluboko uvnitř víš, že to není to, co tě přitahuje - toužíš totiž po svobodě! Po procházce po pláži na opuštěném ostrově, v němž na každém kousíčku narazíš na divokou přírodu. Popusť uzdu své ničím nerušené kreativitě ve hře Animal Crossing:... Celý popis

Koupit za 1 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pokud tě shon moderního života již unavuje, Tom Nook otevírá nový podnik, který už předem ví, že budeš zbožňovat: Nook Inc. Jistě, už jsi okusil krásy městského života a poznal spoustu postav. Možná ses dokonce propůjčil jako pracovník ve veřejných službách. Ale hluboko uvnitř víš, že to není to, co tě přitahuje - toužíš totiž po svobodě! Po procházce po pláži na opuštěném ostrově, v němž na každém kousíčku narazíš na divokou přírodu.
Popusť uzdu své ničím nerušené kreativitě ve hře Animal Crossing: New Horizons a zařiď si život podle svého. Sbírej suroviny a vycrafti vše od přístřešku pro příšerky až po užitečné nástroje. Zařiď si usedlost, v němž pravidla toho, co se děje uvnitř a venku už neplatí. Získej nové přátele, užij si jednotlivá roční období, skákej o tyči přes řeky a ještě spoustu dalšího! 

HERNÍ OBSAH:

Vytvoř a přizpůsob si vlastní postavu a domov a ozdob krajinu (nábytkem, pokud chceš) a vytvoř si svůj vlastní ostrovní ráj
Užij si robustní nový craftící systém - sbírej materiály a postav cokoliv od nábytku po nástroje
Zapoj se do relaxačních aktivit jako je zahradnictví, rybolov, zdobení a vytvoř pevné vztahy s NPC postavami a ještě mnohem více.
Na jednom ostrově může v Animal Crossing: New Horizons hrát až 8 hráčů naráz - online, či na lokální síti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nintendo
Žánr simulátory
Doporučený věk od 3 let
Rok vydání 2020