V The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom čeká Linka velké dobrodružství a nebezpečná cesta za záchranou rozpadajícího se světa i království. Hyrule se zmítá v chaosu a Link se musí postavit zlým silám, které to mají na svědomí. Hra se tentokrát bude odehrávat na zemi i v oblacích na létajících ostrovech. ZVOLTE SI SVOU CESTU V tomto pokračování hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild se budete sami rozhodovat, kterou cestou se vydáte prozkoumat rozlehlou krajinu Hyrule s tajemnými ostrovy,... Celý popis

Koupit za 1 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

V The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom čeká Linka velké dobrodružství a nebezpečná cesta za záchranou rozpadajícího se světa i království. Hyrule se zmítá v chaosu a Link se musí postavit zlým silám, které to mají na svědomí. Hra se tentokrát bude odehrávat na zemi i v oblacích na létajících ostrovech.
ZVOLTE SI SVOU CESTU V tomto pokračování hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild se budete sami rozhodovat, kterou cestou se vydáte prozkoumat rozlehlou krajinu Hyrule s tajemnými ostrovy, které se vznášejí v oblacích.
NOVÉ SCHOPNOSTI Dokážete využít sílu Linkových nových schopností a postavit se zlovolným silám, které ohrožují království?
STAŘÍ ZNÁMÍ, NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ Link a princezna Zelda opět potřebují vaši pomoc, vydejte se na další nezapomenutelné dobrodružství z legendární videoherní série.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nintendo
Žánr akční
Doporučený věk od 12 let
Rok vydání 2023