Ring Fit Adventure

99 %
(27 hodnocení)

Dobrodružství, které vás rozpohybuje! Je na case vydat se na fitness dobrodružství s pásem na noze a Ring-Con ovladacem v ruce! Objevte dobrodružný fantasy svet a poražte vyrýsovaného draka a jeho poddané pomocí opravdových cviku v Ring Fit Adventure, nové fitness videohre na Nintendo Switch! Behem na míste se pohybujete po travnatých pláních, posilováním útocíte na neprátele a jógovými pozicemi si doplníte svuj ukazatel zdraví. Dva nové doplnky, Ring-Con a pás na nohu, dukladne merí vaší aktivitu... Celý popis

Koupit za 1 834 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dobrodružství, které vás rozpohybuje!
Je na case vydat se na fitness dobrodružství s pásem na noze a Ring-Con ovladacem v ruce! Objevte dobrodružný fantasy svet a poražte vyrýsovaného draka a jeho poddané pomocí opravdových cviku v Ring Fit Adventure, nové fitness videohre na Nintendo Switch! Behem na míste se pohybujete po travnatých pláních, posilováním útocíte na neprátele a jógovými pozicemi si doplníte svuj ukazatel zdraví.

Dva nové doplnky, Ring-Con a pás na nohu, dukladne merí vaší aktivitu v opravdovém svete a premenuje ji v aktivity ve hre. Díky bonusovým minihrám a upravitelným setum na cvicení je Ring Fit Adventure skvelým únikem pro hráce ruzných fyzických dovedností i casových možností.

Vylepšujte svou herní postavu i sebe!
Pobijte v Adventure módu všechny neprátele útoky, které provádíte pomocí více než 40 reálných cviku. Prostupujete napríc více než 100 úrovní ve více než 20 svetech. Každou zdolanou úrovní (a propoceným trickem) získáte body dovednosti a sbíráte ingredience k namíchání ozdravujících smoothie.

Mezi bitvami se mužete setkat s neobvyklými zpusoby prepravy jako je napríklad plachtení pomocí drepu, pádlování a další! Ješte více prekvapení na vás ceká v mestech a v General Store, kde si zakoupíte oblecení, které zvýší váš útok a obranu nebo plníte vedlejší mise k získání super efektivních predmetu.

Chcete soutežit s ostatními? Predávejte si Ring-Con ovladac a vyberte si ze 12 miniher: rozbíjení krabic pomocí proudu vzduchu, hrncírství pomocí drepu a další. Pokud hledáte spíše dukladnejší posilování, mužete si vytvorit své vlastní posilovací sestavy s ruznou kombinací cviku a miniher. Svuj výkon mužete merit také pomocí srdecní tepové frekvence ci poctu spálených kalorií díky vestavené IR pohybové kamere v Joy-Con (R) ovladaci.

Tím se vždy ujistíte, že plníte svuj plán. A pokud vám to nebude stacit, mužete si vzít svuj Ring-Con spolecne s Joy-Con ovladacem s sebou, a to bez konzole Nintendo Switch. Mužete ho mackat a roztahovat, zatímco sedíte v práci nebo na lavicce v parku. Poté si synchronizujete Ring-Con se svou hrou a tím se vaše posilování premení na body dovednosti a predmety pro vaši herní postavu. Budte motivovaní a sklízejte ovoce svého cvicení ve hre i mimo ni!

Vlastnosti
Objevte rozlehlý fantasy svet a bojujte s nepráteli pomocí více než 40 reálných cviku
Behejte, sprintujte a poskakujte napríc více než 100 úrovní ve více než 20 svetech
Sbírejte ve hre ingredince k namíchání herních smoothie, které vám docasne vylepší schopnosti
Získávejte herní menu a odemykejte si nové vybavení
Peclive ovládejte herní pohyby pomocí nového ovladace Ring-Con a pásu na nohu
Hrajte rozsáhlý príbeh nebo krátké minihry, které se prizpusobí vašemu casu a fyzické kondici
Kontrolujte si svuj odhadovaný tep pomocí vestavené IR pohybové kamery
Vytvorte si své vlastní posilovací sestavy, které odpovídají vašemu životnímu stylu
Vezmete si Ring-Con s sebou, když je hra vypnutá a dál zlepšujte dovednosti své herní postavu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nintendo
Žánr akční
Doporučený věk od 10 let
Rok vydání 2019