Postroj LINE 5.0 Non-stop Dogwear NOVINKA Už je to tady! Vymazlená vylepšená verze postroje LINE Non-stop Dogwear - ergonomický a univerzální krátký postroj vyvinutý pro pěší turistiku, trekking, sport se psem a další každodenní činnosti se psem.  Je důležité vědět, že postroj Line byl v průběhu posledních let jedním z našich nejprodávanějších postrojů pro psy. Jelikož byl vyvinut pro aktivity jako je pěší turistika a dogtrekking, lze jej použít i pro canicross, bikejoring a skijoring pro psy,... Celý popis

Koupit za 1 439 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Postroj LINE 5.0 Non-stop Dogwear NOVINKA

Už je to tady! Vymazlená vylepšená verze postroje LINE Non-stop Dogwear - ergonomický a univerzální krátký postroj vyvinutý pro pěší turistiku, trekking, sport se psem a další každodenní činnosti se psem. 

Je důležité vědět, že postroj Line byl v průběhu posledních let jedním z našich nejprodávanějších postrojů pro psy. Jelikož byl vyvinut pro aktivity jako je pěší turistika a dogtrekking, lze jej použít i pro canicross, bikejoring a skijoring pro psy, kteří na vodítku příliš netahají.

Postroj Line 5.0 má několik připevňovacích bodů pro vodítko, díky čemuž je tento postroj velice univerzální. Kromě standardního upevňovacího bodu na zadní straně je pod hrudníkem upevňovací bod pro stopovačku. Díky tomu se váš pes může volně pohybovat, aniž by se mu zamotala kolem nohou. Od velikosti 3 a výše je vpředu třetí připevňovací bod pro mírné ovládání proti vytažení.

Postroj Line 5.0 je upgradovanou verzí původního původního polovičního postroje s optimalizovaným přizpůsobením pro vašeho psa. Krk ve tvaru Y umožňuje volný pohyb ramen a minimální omezení dechu.

Line 5.0 je nastavitelný kolem hrudníku. Po počátečním nastavení je snadné nasadit a sundat postroj otevřením pevných přezek Duraflex® na každé straně.

Díky reflexním detailům 3M ™ je váš pes viditelný hned z několika úhlů. Všechny švy a hrany na vnitřní straně postroje jsou šité tak, aby hladká strana směřovala k tělu vašeho psa. Vnitřní podšívka se překrývá bez jakýchkoli tvrdých hran, aby se zabránilo oděru. Naše postroje jsou vyrobeny z odolného, ​​pevně tkaného nylonu a mají pěnovou výplň s uzavřenými póry, aby se zabránilo prosakování vody. Postroj Line 5.0 je na exponovaných místech vyztužen Hypalonem.

Tento postroj pro psy je k dispozici ve velikostech 1–8, aby vyhovoval malým i velkým psům.

-
Tři body pro připnutí vodítka

-
Materiály – Nylonový ripstop + Hypalon

-
Spony Duraflex®

-
3M ™ reflexní

-
Hliníkový D-kroužek

Výběr velikosti

Postroj Line by měl být relativně těsný kolem krku, aby se při aktivitách neotáčel. Prohlédněte si velikostní tabulku a nebudete-li si vědět rady, kontaktujte nás.

Velikostní tabulka

Velikost         Obvod krku           Obvod hrudníku
0                     20 – 24 cm                27 – 43 cm
1                      23 – 27 cm                30 – 42 cm
2                     26 – 30 cm                36 – 54 cm
3                     28 – 32 cm                39 – 62 cm
4                     32 – 36 cm                41 – 68 cm
5                     36 – 40 cm                52 – 78 cm
6                     40 – 47 cm                56 – 87 cm
  7                      46 – 51 cm                61 – 92 cm
   8                     51 – 57 cm                 67 – 102 cm
   9                     57 – 63 cm                70 – 112 cm

 

Příklad: Náš Maďarský ohař Drago (Boris Ginger Danger) má obvod krku cca 45cm, obvod hrudníku 78cm - má velikost postroje LINE Non-stop 7 (byl na hranici dvou velikostí 6-7 a mohl by mít i vel. 6. Vaše Psikralovstvi.cz

Jak správně měřit psa - Non-stop Dogwear:

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Non-stop Dogwear
Materiál polyesterové
Canicross ano