Popis Postroj Easy Walk® Deluxe, poskytuje stejné benefity jako postroj Easy Walk®, navíc je vybaven neoprenovým polstrováním pro větší pohodlí a reflexními pruhy. Dokonalá výbava na podzimní a zimní procházky. Easy Walk® Deluxe postroj je navržen tak, aby jemným způsobem odradil psa od tahání na vodítku. Má unikátní upínací systém pro vodítko na hrudi psa. Tento systém dokáže psa efektivně odradit od tahání tím, že navede psa na stranu a přesměruje jeho pozornost na majitele. Postroj dobře sedí... Celý popis

Koupit za 433 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis
Postroj Easy Walk® Deluxe, poskytuje stejné benefity jako postroj Easy Walk®, navíc je vybaven neoprenovým polstrováním pro větší pohodlí a reflexními pruhy. Dokonalá výbava na podzimní a zimní procházky.
Easy Walk® Deluxe postroj je navržen tak, aby jemným způsobem odradil psa od tahání na vodítku. Má unikátní upínací systém pro vodítko na hrudi psa. Tento systém dokáže psa efektivně odradit od tahání tím, že navede psa na stranu a přesměruje jeho pozornost na majitele. Postroj dobře sedí a snadno se používá. Je zapotřebí jen velmi krátké doby na aklimatizaci psa. Na rozdíl od tradičních postrojů, nezpůsobuje postroj Easy Walk® Deluxe kašlání, dávení ani dušení, protože hrudní popruh zůstává nízko na hrudní kosti, a ne na citlivé tracheální oblasti. Z důvodu přirozeného reflexu psů táhnout v opačném směru tlaku tak tradiční postroje psy v tahání na vodítku v podstatě podporují.
Klíčové vlastnosti

Rychle a pohodlně zabrání tahání na vodítku
Měkký a zároveň odolný nylon
Snadná montáž a použití
4 nastavovací body poskytují maximální pohodlí a spolehlivé uchycení
2 rychloupínací přezky pro snadnější manipulaci
Odlišná barva břišního popruhu pro rychlou orientaci při nasazování

Obsah balení

Postroj Easy Walk® Deluxe
Vodítko 1,8 m
Návod k použití

Používání postroje
Pokud vás pes začne táhnout, jemně zatáhněte vodítko na stranu a otočte psa směrem k sobě. Když se pes tahem zastaví, uvolněte tlak na vodítku. Pokud chcete psa zpomalit, když táhne dopředu, aplikujte mírný tlak na vodítko a táhněte jemně směrem na jednu stranu psa. Uvolněte tlak na vodítku v případě, že pes jde pěkně po vašem boku. Použijte chválu a odměňte svého psa pochvalou nebo pamlskem.
Jak správné postroj nasadit

Otevřete rychloupínací přezku břišního popruhu (rozdílná barva břišního popruhu urychluje identifikaci jednotlivých popruhů pro snadnou orientaci a správné nasazení.)
Nasaďte ramenní popruh přes hlavu psa a hrudní popruh na hruď psa (1A).
Nastavte ramenní popruh tak, aby spojovací kroužek seděl nahoře za ramenem psa (1B).
Utáhněte ramenní popruh pohodlně tak, aby se pod něj vešel jen jeden prst (2A).
Pokud je celý postroj správně nasazen, měl by připomínat vertikální čáru (3B). Při správném nasazení, bude hrudní popruh ve vodorovné poloze a bude spočívat na hrudní kosti psa. (3A, 3C).
K D kroužku připevněte vodítko (3D) a můžete vyrazit!

Obecné zásady při výcviku psa s postrojem

Postroj Easy Walk® Deluxe byl navržen tak, aby zpříjemnil čas strávený se psem na procházce, a to bez nepříjemného tahání.
Pro efektivní využití postoje je důležité vybrat pro psa správnou velikost (viz velikostní tabulka).
Pokud se rozhodnete se svým psem běhat, ujistěte se, že je postroj správně nasazen, abyste předešli oděrkám na kůži psa.
Kontrolujte nasazení postroje pravidelně, a to zejména u rostoucích psů.
Pravidelně kontrolujte postroj, zda nejeví známky poškození.
Nenechávejte postroj na psovi bez dozoru.
Nedoporučujeme používat postroj spolu s natahovacím vodítkem. Cílem postroje je, aby se pes naučil na vodítku netahat. Natahovací vodítko naopak tahání umožňuje a podporuje.

Velikostní tabulka

Doporučená velikost
Šířka hrudníku v cm (1)
Obvod hrudníku v cm (2)
Hmotnost psa v kg

S (např. Jack Russell)
23 - 30
38 - 51
7 - 11

M (např. Border kolie)
30 - 38
51 - 71
11 - 23

M/L (např. Boxer, dalmatin)
36 - 46
64 - 89
18 - 29

L (např. Labrador)
41 - 53
66 - 91
29 - 43

Jak správně měřit

Šířka hrudníku (1): Krejčovským metrem změřte vodorovně hrudník přes hrudní kost. Měřit začněte a skončete přibližně 2,5 cm za předními tlapkami.
Obvod hrudníku (2): Krejčovským metrem změřte nejširší část hrudního koše psa za předními tlapkami.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PetSafe
Proti tahání ano