Non-stop Dogwear Postroj Line

97 %
(64 hodnocení)

Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit. Výlety, běh, sportovní kynologie či flyball – všude tam bude postroj Line vaším pomocníkem. Postroj pro psy Non-Stop Dogwear Line má propracovaný ergonomický střih , který nejenže poskytuje optimální ochranu pro záda a krk, ale zaručuje, že postroj perfektně padne a nehrozí tak nepříjemné a nebezpečné sklouznutí postroje do podpaží. Na horní i spodní straně Non-Stop Dogwear Line Postroj jsou ocelová oka k přichycení vodítka.... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Postroj Line je univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit.

Výlety, běh, sportovní kynologie či flyball – všude tam bude postroj Line vaším pomocníkem.
Postroj pro psy Non-Stop Dogwear Line má propracovaný ergonomický střih , který nejenže poskytuje optimální ochranu pro záda a krk, ale zaručuje, že postroj perfektně padne a nehrozí tak nepříjemné a nebezpečné sklouznutí postroje do podpaží.
Na horní i spodní straně Non-Stop Dogwear Line Postroj jsou ocelová oka k přichycení vodítka. Spodní oko slouží pro připojení stopovací šňůry a je schované v malé kapse, která zamezuje zachycení oka o větve, kameny apod. Horní oko slouží k zapřažení či vedení psa na vodítku. Postroj má kvalitní polstrování a dostatek reflexních prvků , které zvyšují bezpečnost při nočních aktivitách. Na vývoji postroje Line spolupracoval Non-stop dogwear s norskou armádou.
Postroj končí zhruba v půlce zad. U malých a některých středních psů je to jediná možná varianta postroje. U větších psů je vhodný na výlety a venčení. Pes v tomto postroji nikdy nevloží do tahu vše. 
Krátký postroj má mnohem širší využití - u řady kynologických disciplín je vhodné, aby měl pes postroj a neškrtil se na obojku, ale aby u toho byl ovladatelný (obrany, flyball, motivace na nějaký cíl a následné vypuštění,...).
Postroj je vhodný pro běh se psem.
Postroj Line je k dispozici ve dvou variantách.


Univerzální varianta - padne většině psů.


Varianta  D achs   je vhodná pro dlouhé psy s krátkýma nohama (psy s jezevčíkovitou postavou).


Tabulky velikostí
 Varianta dachs:Velikost
2
3
4


Obvod krku *
30 cm
34 cm
38 cmUniverzální varianta:Velikost
2
3
4
5
6
7
8


Obvod krku*
30 cm
34 cm
38 cm
44 cm
47 cm
50 cm
57 cm* měřeno jako na obojek
Jaký je příběh značky Non Stop Dogwear a lidé, kteří za ní stojí? Dozvíte se v zajímavém rozhovoru na našem blogu. Čtěte zde .
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Non-stop Dogwear
Materiál polyesterové
Nastavitelné ano
Reflexní ano
Norské ano
S vodítkem ne
Canicross ano