Northwave MTB Corsair black

93 %
(5 hodnocení)

Turistické MTB tretry Northwave CORSAIR s gumovou podrážkou s vložkami z EVA pěny. Patentované zapínání S.L.W. 2 (Speed Lace Winch) s páskem na suchý zip. Určené hlavně pro rekreačně sportovní bajkery. Turistické MTB tretry Northwave CORSAIR black Podrážka: Damp-Lite - přírodní guma s vložkami z EVA pěny Zapínání: S.L.W. 2 (Speed Lace Winch)  - tzv. BOA system s jedním páskem na suchý zip Konstrukce: Odlehčená s velkými mesh větracími panely Vložka: Freeride Řada: Sport Line Hmotnost: 374g Sezóna:... Celý popis

Koupit za 2 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Turistické MTB tretry Northwave CORSAIR s gumovou podrážkou s vložkami z EVA pěny. Patentované zapínání S.L.W. 2 (Speed Lace Winch) s páskem na suchý zip. Určené hlavně pro rekreačně sportovní bajkery. Turistické MTB tretry Northwave CORSAIR black

Podrážka: Damp-Lite - přírodní guma s vložkami z EVA pěny
Zapínání: S.L.W. 2 (Speed Lace Winch)  - tzv. BOA system s jedním páskem na suchý zip
Konstrukce: Odlehčená s velkými mesh větracími panely
Vložka: Freeride
Řada: Sport Line
Hmotnost: 374g
Sezóna: 2019

Turistické MTB tretry Northwave CORSAIR jsou určené hlavně pro rekreačně sportovní bajkery. Boty mají lehkou gumovou podrážku s vložkami z EVA pěny, jsou pohodlné při šlapání do pedálů i při chůzi.
Jednoduchý systém zapínání S.L.W. 2 (Speed Lace Winch)  - tzv. BOA system s jedním páskem na suchý zip, atraktivní Northwave design a nepromokavý prodyšný materiál využijí jak začátečníci tak náročnější sportovní bajkeři.
Vyztužená zpevněná pata, pohodlná vložka Freeride, odlehčená konstrukce s velkými mesh panely pro lepší odvětrávání vnějšku boty a hmotnost 374g zaručují vysoký komfort pro všechny jezdce.
Zapínání S.L.W. 2 (Speed Lace Winch) neboli tzv. BOA system je vysoce spolehlivý a odolný systém zapínání, který se používá i v jiných sportovních odvětvích (golf, běhání, snowboarding), nebo také ve zdravotnictví (stahování dlah nahrazujících sádru). Bota se utahuje pomocí lanka, které se navíjí na otočný disk, jimž cyklista otáčí. Disk je umístěn na vnější straně tretry. Velkou výhodou BOA systému kromě pohodlného a rychlého utažení je rovnoměrné a nepovolující utahovaní tretry. Navíjení i povolování jde zlehka, není třeba vyvíjet velkou sílu.
Turistické MTB tretry Northwave CORSAIR black Velikost bot 43 se nachází v kategorii Northwave .
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Northwave
Typ MTB
Podrážka gumové
Určení pánské
Tretry ano
Turistické ano
Barva černá