Oakley Flight Deck L

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařské brýle Oakley Flight Deck mají bezkonkurenční zorné pole, pohodlný rámeček a vynikající kompatibilitu s helmou. Zorníky jsou velmi dobře odvětrané, díky technologii Fog Free Forever se nemlží a poskytují nezkreslené vidění. Nesrovnatelná šíře zorného pole a velká kompatibilita s přilbami. Flexibilní rámeček z materiálu O Matter® zajišťuje dostatek komfortu, a to i v extrémní zimě. Pevně na svém místě drží brýle pevný 40 mm široký popruh se silikonovými partiemi, zatímco design brýlí zajišťuje... Celý popis

Koupit za 3 382 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lyžařské brýle Oakley Flight Deck mají bezkonkurenční zorné pole, pohodlný rámeček a vynikající kompatibilitu s helmou. Zorníky jsou velmi dobře odvětrané, díky technologii Fog Free Forever se nemlží a poskytují nezkreslené vidění.

Nesrovnatelná šíře zorného pole a velká kompatibilita s přilbami. Flexibilní rámeček z materiálu O Matter® zajišťuje dostatek komfortu, a to i v extrémní zimě. Pevně na svém místě drží brýle pevný 40 mm široký popruh se silikonovými partiemi, zatímco design brýlí zajišťuje dostatečný rozhled a zároveň kompatibilitu brýlí s přilbou. Celodenní komfort zajišťuje třívrstvá pěna s výstelkou polar fleece odpuzující vlhkost, matné provedení vnitřní části rámečku zase snižuje riziko oslňování.

Hlavní přednosti a parametry:

- V každém směru neomezený výhled díky bezrámečkovému designu

- Snadná a rychlá výměna čoček díky integrovanému vnitřnímu rámečku

- Volné proudění vzduchu, snadné dýchání díky propracovanému tvaru brýlí a zorníky

- Plná kompatibilita s lyžařskými přilbami a také většinou korekčních brýlí

- Dvojité sférické sklo s úpravou povrchu proti mlžení F3™ anti-fog coating (Fog Free Forever)

- Diskrétní zářezy v rámu na obou bocích pro kompatibilitu s většinou dioptrických rámečků

- Pro středně velké a velké obličeje

Zorníky Dark Grey:

Zorníky Dark Grey: S3 Vlt: 14% vhodné jasného počasí.
Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

- vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat

- zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět

- optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli

- zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Oakley
Určení unisex

Podobné produkty