Oakley FLIGHT TRACKER

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařské brýle Oakley Flight Tracker M jsou inspirovány lyžařskými brýlemi Oakley Canopy. Mají klasický stylizovaný tvar a velký zorník s optimalizovaným výhledem pro široké zorné pole. Konstrukce maximalizuje zorné pole ve všech úhlech pohledu. Hlavní přednosti a parametry: - Rozšířená zorník pro optimalizaci periferního pohledu - Snadná a rychlá výměna čoček díky integrovanému vnitřnímu rámečku - Sférická zorník je vyrobena z materiálu Plutonite®, který poskytuje 100% ochranu před UVA / UVB... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lyžařské brýle Oakley Flight Tracker M jsou inspirovány lyžařskými brýlemi Oakley Canopy. Mají klasický stylizovaný tvar a velký zorník s optimalizovaným výhledem pro široké zorné pole. Konstrukce maximalizuje zorné pole ve všech úhlech pohledu.

Hlavní přednosti a parametry:

- Rozšířená zorník pro optimalizaci periferního pohledu

- Snadná a rychlá výměna čoček díky integrovanému vnitřnímu rámečku

- Sférická zorník je vyrobena z materiálu Plutonite®, který poskytuje 100% ochranu před UVA / UVB / UVC zářením & škodlivým modrým světlem vlnové délky do 400nm

- Redukce odlesků a světelné transmise díky Iridium® povrchu zorníky (volitelně)

- Diskrétní zářezy v rámu na obou bocích pro kompatibilitu s většinou dioptrických rámečků

- Materál rámečku O-Matter

- Velikost M je vhodná pro střední rozměry obličeje

Zorníky Prizm Snow Jade Iridium:

Zorníky Prizm Snow Jade Iridium: S3 Vlt 13% jsou vhodné jasného slunečného počasí počasí.
Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

- vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat

- zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět

- optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli

- zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Oakley
Určení unisex

Podobné produkty