Obecné studijní předpoklady - Kompletní průvodce přípravou na testy OSP společnosti SCIO

99 %
(8 hodnocení)

Učebnice tě připraví na Scio testy OSP! Testové strategie a triky Více než 600 řešených úloh 3 testy s vyhodnocením Kurz OSP ZDARMA K této učebnici získáš záznam z Online kurzu OSP na Scio testy. Pro zpřístupnění nahraj doklad o koupi učebnice nebo fotku účtenky na https://oscio.cz/ucet/. Na dvoudenním kurzu společně s lektorem projdeš všechno, co potřebuješ znát k úspěšné přípravě na přijímačky z Obecných studijních předpokladů. Zpřístupní se ti více než 17 hodin záznamu. Aplikace na trénování... Celý popis

Popis

Učebnice tě připraví na Scio testy OSP!
Testové strategie a triky
Více než 600 řešených úloh
3 testy s vyhodnocením
Kurz OSP ZDARMA
K této učebnici získáš záznam z Online kurzu OSP na Scio testy. Pro zpřístupnění nahraj doklad o koupi učebnice nebo fotku účtenky na https://oscio.cz/ucet/. Na dvoudenním kurzu společně s lektorem projdeš všechno, co potřebuješ znát k úspěšné přípravě na přijímačky z Obecných studijních předpokladů. Zpřístupní se ti více než 17 hodin záznamu.
Aplikace na trénování úloh
Nahráním účtenky se ti také zprovozní aplikace na trénování úloh. Je dostupná pro Android i iOS a dovolí ti trénovat na testy OSP kdykoliv a kdekoliv. Najdeš v ní stovky řešených úloh z obou oddílů testu - Verbálního i Analytického. Obsahuje navíc i úlohy ze ZSV a testů TSP MUNI.

Struktura učebnice
V první části učebnice se seznámíš s tím, co testy Obecných studijních předpokladů jsou, a naučíš se strategie, jak v nich postupovat. Další část se věnuje jednotlivým oddílům testu a typům úloh. Nejdříve je vždy detailně ukázán postup, jak se dají dané úlohy řešit rychle a efektivně. Ten si pak můžeš vyzkoušet na více než šesti stech řešených příkladů. Poslední část publikace je tvořena třemi cvičnými testy. Ty strukturou i počtem úloh přesně odpovídají těm, které tě čekají u přijímaček. Díky orientační percentilové tabulce se dozvíš, jestli by tvůj výsledek stačil k přijetí na vysněnou fakultu.

Věříme, že s touto učebnicí a poctivou prací můžeš dosáhnout skvělého výsledku u Scio testů, ať už je tvůj výchozí bod jakýkoliv.
Nejedná se o oficiální učebnici ani kurz společnosti Scio s. r. o.
Aktualizace učebnice zveřejňujeme na https://oscio.cz/aktualizace/.
Zobrazit více

Parametry

Autor Jiří Horák
Nakladatelství Scholastik
Rok vydání 2020
Vydavatel Scholastik
Výrobce Scholastik
Počet stran 272