Marseillské mýdlo na praní ve formě vloček 300 g S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i jemné tkaniny, jako je hedvábí, krajka nebo vlna. Marseillského mýdlo OD BABIČKY je vhodné i pro citlivou pokožku a nemusíte se jej bát použít i na praní kojeneckého a dětského oblečení. Poradí si i s různými odolnějšími skvrnami (ovoce, tráva, krev) a je účinné jak při vyšších, tak nízkých teplotách.  Bez obsahu syntetických barviv, aromat a konzervantů. V přírodě snadno... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Marseillské mýdlo na praní ve formě vloček 300 g

S mýdlem na praní z Marseillského mýdla vyperete nejen běžné textilie, ale i jemné tkaniny, jako je hedvábí, krajka nebo vlna. Marseillského mýdlo OD BABIČKY je vhodné i pro citlivou pokožku a nemusíte se jej bát použít i na praní kojeneckého a dětského oblečení. Poradí si i s různými odolnějšími skvrnami (ovoce, tráva, krev) a je účinné jak při vyšších, tak nízkých teplotách. 

Bez obsahu syntetických barviv, aromat a konzervantů. V přírodě snadno rozložitelné.

Použití: přidejte 1-3 polévkové lžíce (podle míry ušpinění prádla) do 1L teplé vody.

Skladování: skladujte za běžných podmínek v původním obalu. Uchovávajte mimo dosahu dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou, vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a/pokud je lze vyjmout snadno, pokračujte ve vyplachování, přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Složení: Sodium Tallowatte, Aqua, Sodium Cocate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Etidronic Acid

Balení: 300 g
Dostupné balení: 100 g | 300 g | 500 g
Zobrazit více

Parametry

Značka Nanolab
Hmotnost 300 g
Výrobce Nanolab