Odyssey Hot OG 1WS

0 %
(0 hodnocení)

White Hot OG #1 Stroke Lab má tradiční design čepele s tvarovaným hoselem, díky čemuž je tento putter nejvhodnější pro údery s větší rotací tváře a obloukem. Tento putter je vybaven naší legendární vložkou White Hot, která je součástí také shaftu Stroke Lab, přičemž každý je vybaven šedou rukojetí DFX. White Hot je nejikoničtější a nejhranější putterová vložka všech dob. Je synonymem legendárního výkonu a jedinečných designových vlastností, které hráči Tour a golfisté milují. Je to standard v... Celý popis

Koupit za 5 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

White Hot OG #1 Stroke Lab má tradiční design čepele s tvarovaným hoselem, díky čemuž je tento putter nejvhodnější pro údery s větší rotací tváře a obloukem. Tento putter je vybaven naší legendární vložkou White Hot, která je součástí také shaftu Stroke Lab, přičemž každý je vybaven šedou rukojetí DFX.

White Hot je nejikoničtější a nejhranější putterová vložka všech dob. Je synonymem legendárního výkonu a jedinečných designových vlastností, které hráči Tour a golfisté milují.

Je to standard v technologii vložek již téměř 20 let a přesto stále slýcháme, že nic takového neexistuje. To nás přivedlo k myšlence, že pokud je něco pořád tak ohromně populární, proč to nepřivést zpět? Ano, původní formulaci jsme zapracovali do White Hot OG a výkon mluví sám za sebe.

Tato neuvěřitelná sestava kombinuje úžasné výhody naší technologie dvoudílných uretanových vložek s bohatým stříbrným PVD povrchem a jemným frézováním na povrchu. S White Hot OG získáte jednu z nejznámějších inovací putterů všech dob v neuvěřitelně vysokovýkonném balení.

WHITE HOT VLOŽKA

Originální složení White Hot, pocit, zvuk a výkon jsou zpátky v jedné výjimečné dvoudílné uretanové vložce. Hráči Tour i golfisté nás už léta žádají, abychom ji znovu zavedli, a my jsme poslouchli.

FRÉZOVANÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Naši inženýři zkombinovali bohatý stříbrný PVD povrch s jemným frézováním na povrchu. Tento ultra prémiový vzhled se nepodobá ničemu, co jste kdy viděli a osloví golfisty, kteří ocení vzhled frézovaného putteru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Odyssey
Strana pravá
Určení uni