Onkyo UDB-1

0 %
(0 hodnocení)

POUZE PRO RECIVERY ONKYO. FUNGUJE POUZE PŘI SPRÁVNÉM ZAPOJENÍ ANTÉNNÍHO VSTUPU NA ZÁVIT TOHOTO ZAŘÍZENÍ viz. druhý obrázek produktu. Špičkový japonský výrobce elektroniky Onkyo, se více než půl století zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledního desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina. Jak naznačují dvě japonská slova (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty... Celý popis

Koupit za 1 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

POUZE PRO RECIVERY ONKYO. FUNGUJE POUZE PŘI SPRÁVNÉM ZAPOJENÍ ANTÉNNÍHO VSTUPU NA ZÁVIT TOHOTO ZAŘÍZENÍ viz. druhý obrázek produktu.

Špičkový japonský výrobce elektroniky Onkyo, se více než půl století zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledního desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.

Jak naznačují dvě japonská slova (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.

Šíře sortimentu a design produktů osloví téměř každého. Nabídka obsahuje kromě tradičně velmi úspěšných AV receiverů také mikrosystémy, Blu-Ray přehrávače, sluchátka, systémy pro ozvučení TV a v neposlední řadě vysoce kvalitní Hi-Fi komponenty.

Zde je jednoduchý způsob přidání DAB/DAB+ do Vašeho Onkyo AV receiveru nebo do produktu domácí zábavy. Připojte adaptér Onkyo UDB-1 do zadního USB kompatibilního komponentu, připojte dodávanou kabelovou anténu a jste připraveni prozkoumat obrovský výběr programů. Od klasické hudby, přes jazz, až po indie rock, od zpráv, přes diskuzní, až po komediální, vaše oblíbené stanice nejen že budou lépe znít, ale na obrazovce se vám zobrazí také informace o písních a programech, upozornění na počasí a dopravu a další informace. Pak je zde také spousta nových digitálních kanálů, které můžete najít a uložit do paměti vašeho komponentu. S digitálně simulovanými FM/AM programy a množstvím specializovaných tematických kanálů už nikdy nebudete mít nedostatek zábavy.

Širší výběr programů.

Většina státních a komerčních stanic poskytuje digitální simulcasty stávajících vysílání AM a FM, ale protože digitální využívá šířku pásma efektivněji, jsou schopni také poskytovat dodatečné digitální stanice. Ať už se vám líbí jazz, klasika, klasický rock, jednoduchý poslech, nezávislá hudba nebo preferujete zprávy a rozhovory, najdete stanice s obsahem přímo pro vás.

Prohlížejte, ukládejte a přehrávejte.

Využijte funkci rádiového skeneru vašeho existujícího komponentu a přednastavené paměti, abyste mohli vyhledávat a ukládat stanice, které se vám nejvíce líbí, takže k nim kdykoli můžete získat přístup.

Lépe zní, bez rušení.

Vzhledem k tomu, že DAB+ je přenášen pomocí zdokonaleného kodeku AAC a většina vysílacích stanic nabízí vyšší přenosové rychlosti než DAB první generace, můžete očekávat, že kvalita zvuku bude stejná nebo lepší než tradiční analogové FM. A navíc, digitální rádio má méně rušení od sousedních kanálů a signál není ovlivněn špatnými povětrnostními podmínkami.

Dodávané příslušenství.

Stejně jako dlouhý vnitřní kabel rádio antény, USB DAB Adaptér také obsahuje female/male USB kabel, který umožňuje připojit adaptér, když je přijímač namontován na stojanu, instalován v blízkosti stěny nebo je-li uvnitř AV nábytku malý prostor. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Onkyo

Podobné produkty