Praktická sada 3 ks nožů do kuchyně Opinel Classic.Rukojeť nožů je vyrobena z lakovaného bukového dřeva. Sada obsahuje: Nůž na zeleninu - délka čepele 8 cm Steakový nůž - délka čepele 21 cm Kuchařský nůž - délka čepele 20 cm Francouzské nože Opinel jsou již přes 120 let ověrenou klasikou. První kapesní nůž Opinel byl vyroben už v roce 1890 a od té doby jsou nože Opinel známé svojí dlouhodobou ostrostí,výbornou spolehlivostí k všestrannému použití. Tyto nože mají svůj nezaměnitelný tvar a design.... Celý popis

Koupit za 1 795 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Praktická sada 3 ks nožů do kuchyně Opinel Classic.Rukojeť nožů je vyrobena z lakovaného bukového dřeva.

Sada obsahuje:

Nůž na zeleninu - délka čepele 8 cm
Steakový nůž - délka čepele 21 cm
Kuchařský nůž - délka čepele 20 cm

Francouzské nože Opinel jsou již přes 120 let ověrenou klasikou. První kapesní nůž Opinel byl vyroben už v roce 1890 a od té doby jsou nože Opinel známé svojí dlouhodobou ostrostí,výbornou spolehlivostí k všestrannému použití. Tyto nože mají svůj nezaměnitelný tvar a design.
Nerezové oceli Sandvik jsou díky výborným antikorozním vlastnostem vysoce odolné proti rezavění. Tato ocel vyžaduje minimální údržbu a při tom si uchovává dlouhodobou ostrost.
Opinel je hrdým partnerem školy vaření ,vedené světově proslulým šéfkuchařem Alainem Ducassem ve Francii. Nože Intempora používají studenti i učitelé.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Opinel
Počet kusů s sadě 3
Mytí v myčce ano