Sada Kuchyňských Nožů Zwilling Gourmet Sada Kuchyňských nožů Zwilling z modelové série Gourmet se samoostřícím dřevěným stojanem na nože, díky kterému budou vaše nože vždy nabroušené, stačí je vložit do správného, ​​piktogramem označeného otvoru. Každý nůž má jiný rozměr a proto je důležité dbát na jejich správné ukládání. Stojan má v sobě zabudované keramické brusné kameny. Nože jsou vyrobeny ze speciální oceli podle receptu Zwilling, s optimálním poměrem chromu a uhlíku. Mrazem tvrzené, robustní... Celý popis

Koupit za 5 686 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada Kuchyňských Nožů Zwilling Gourmet

Sada Kuchyňských nožů Zwilling z modelové série Gourmet se samoostřícím dřevěným stojanem na nože, díky kterému budou vaše nože vždy nabroušené, stačí je vložit do správného, ​​piktogramem označeného otvoru. Každý nůž má jiný rozměr a proto je důležité dbát na jejich správné ukládání. Stojan má v sobě zabudované keramické brusné kameny.

Nože jsou vyrobeny ze speciální oceli podle receptu Zwilling, s optimálním poměrem chromu a uhlíku. Mrazem tvrzené, robustní čepele FRIODUR® jsou odolné vůči korozi, správně vyvážené a díky nízké hmotnosti se při práci s nimi neunavíte. Tyto nože jsou ukuty technikou SIGMAFORGE® od Zwilling, tedy z jednoho kusu oceli. Modelová série Gourmet kuchyňských nožů má full tang konstrukci a vyznačuje se plastovou rukojetí upevněnou pomocí tří nýtů. V-Edge je 2 fázový proces broušení jehož výsledkem je symetrické ostří, v 15 stupňovém úhlu.

FRIODUR® - ocel je v několika etapách zahřátá až na 1000 °C a následně zmražena na -70 °C. Zwilling díky této technice tvrzení oceli zaručuje optimální ostrost, udržitelnost, elasticitu a odolnost proti korozi. Ostření nože je díky vlastnostem oceli jednoduché. Doporučujeme broušení na brusném kameni a pravidelnou údržbu ostří pomocí ocílky.

Údržba - nože se mohou mýt v myčce nádobí, avšak z důvodu delší výdrže ostří a životnosti nože doporučujeme klasické mytí se saponátem ve vlažné vodě.

Sada obsahuje:

1. Dřevěný stojan na kuchyňské nože Zwilling Gourmet samoostřící, vyrobený z jasanového dřeva.

2. Paring nůž Zwilling Gourmet – Ovoce a zelenina, délka čepele 10 cm.

3. Utility nůž Zwilling Gourmet Vroubkovaný – Univerzální nůž, délka čepele 13 cm.

4. Carving nůž Zwilling Gourmet – Univerzální nůž plátkovací, délka čepele 16 cm.

5. Chef nůž Zwilling Gourmet – Nůž šefkuchaře, délka čepele 20 cm.

6. Nůž na chléb Zwilling Gourmet – Nůž určený ke krájení pečiva, délka čepele 20 cm.

7. Nůžky Zwilling.

Nože Zwilling

Město nožů Solingen je domovem společnosti Zwilling již od roku 1731. Dnes již světoznámý výrobce kuchyňských nožů a širokého kuchyňského sortimentu je inovátorem a inspirací pro profesionální ale i amatérské kuchaře. Zwilling zároveň zastřešuje několik dalších značek jako je Miyabi z Japonska.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zwilling
Počet kusů v sadě 6
Druh balení blok
Mytí v myčce ano