Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train Sustain cola 266g Gold Standard BCAA Train Sustain je originální směs živin pro svaly, imunitu a redukci únavy. Její součástí jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), Rhodiola rosea, vitamain C a hořčík. Mezi BCAA se řadí 3 esenciální aminokyseliny - leucin, isoleucin a valin, které si organismus neumí sám vytvořit, proto je musíme získávat ze stravy nebo suplementů. Aminokyseliny jsou stavební částicí bílkovin, které přispívají k růstu a udržení... Celý popis

Koupit za 669 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train Sustain cola 266g

Gold Standard BCAA Train Sustain je originální směs živin pro svaly, imunitu a redukci únavy. Její součástí jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), Rhodiola rosea, vitamain C a hořčík. Mezi BCAA se řadí 3 esenciální aminokyseliny - leucin, isoleucin a valin, které si organismus neumí sám vytvořit, proto je musíme získávat ze stravy nebo suplementů. Aminokyseliny jsou stavební částicí bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Svaly se tréninkem "trhají", a proto je po cvičení vhodné doplnit potřebné živiny. V každé dávce se nachází až 5 g BCAA.

Součástí směsi je i extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea). Bylinka je dnes populární součástí suplementů, ale pro obyvatele arktických a severoevropských oblastí je známa již několik století. Používali ji pro lékařské účely, přesněji léčbu únavy a deprese. Dnes je označována za "adaptogen", termín používaný pro látky zlepšující odolnost těla vůči různým formám stresu. Produkt obsahuje vitamin C, který je pro člověka důležitý, protože přispívá k fungování imunity, a hořčík zas podporuje redukci únavy a stresu.

Výhody:

- Obsahuje až 5 g BCAA v dávce

- Je obohacen o extrakt z Rhodiola rosea

- Obsahuje vitamín C a hořčík

- Přispíva k růstu a udržení svalové hmoty

- Podporuje fungování imunity

- Podporuje redukci únavy a vyčerpání

Složení

Směs aminokyselin s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-isoleucin, L-valin, emulgátor: slunečnicový lecitin), kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablečná, kyselina L (+) - vinná), aromata, výtažek z kořene Rhodiola rosea, kyselina L-askorbová, protispékavé látky (oxid křemičitý, křemičitan vápenatý), chlorid sodný, oxid hořečnatý, barvivo (cviklová červená), chlorid draselný, sladidlo (sukralóza), oxid zinečnatý.

Dávkování

Rozmíchejte 1 dávku (2 odměrky = 9,5 g) ve 350 ml vody a užívejte během a po tréninku.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty
1 dávka (9,5 g)

Kalorie
32 kcal

L-Leucin
2,6 g

L-Izoleucin
1,2 g

L-Valin
1,2 g

Rhodiola rosea
200 mg

Vitamím C
80 mg

Chlorid
184 mg

Hořčík
114 mg

Zinek
10 mg

Sodík
76 mg

Doplněk výživy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Optimum Nutrition
Hmotnost 266 g
Forma práškové
BCAA ano