Silikonová forma na makronky - hnědá Silikonová forma na makrony je praktická podložka, která Vám pomůže vytvořit pravidelné tvary a velikosti makronek. Podložka má 48 dutinek  a pomůže Vám vytvořit 24 hotových makronek. S formou lze péct 2 různé velikosti makronek. Makronky jsou chutným dezertem ke kávě nebo čaji. Postup Podložku položte na Vámi zvolený plech. Hladkou špičkou tvořte kolečka na podložku, následně vložte do trouby. Po vychladnutí se díky silikonovému povrchu snadno oddělují.... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Silikonová forma na makronky - hnědá

Silikonová forma na makrony je praktická podložka, která Vám pomůže vytvořit pravidelné tvary a velikosti makronek. Podložka má 48 dutinek  a pomůže Vám vytvořit 24 hotových makronek. S formou lze péct 2 různé velikosti makronek. Makronky jsou chutným dezertem ke kávě nebo čaji.

Postup

Podložku položte na Vámi zvolený plech. Hladkou špičkou tvořte kolečka na podložku, následně vložte do trouby. Po vychladnutí se díky silikonovému povrchu snadno oddělují.

Silikonová podložka je odolná vůči nízkým i vysokým teplotám. Snáší teplotu -40°C do +300°C a lze ji mýt v myčce nádobí.

- rozměr:  39,5 x 29,5 x 0,3 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion
Materiál silikonové
Barva hnědá
Tvar makronky
Určení na makronky
Šířka 29.5 cm
Délka 39.5 cm
Hloubka 0.3 cm
Hmotnost 0.191 kg
Zobrazit více parametrů