Ortovox Tour M black raven

0 %
(0 hodnocení)

Tyto TOUR RUKAVICE pro muže byly vyvinuty speciálně pro lyžařské a vysokohorské túry. Lehké softshellové rukavice mají robustní, voděodolný a větruodolný vnější materiál a jsou podšité příjemně měkkou merino vlnou, která má účinek regulující teplotu a vlhkost a také poskytuje teplo. Díky fleecovým vsadkám mezi prsty jsou tyto rukavice také velmi prodyšné a rychleschnoucí. Praktická navlékací pomůcka je obzvláště výhodná při mrazivých teplotách, kdy se studené prsty chtějí dostat rovnou zpět do tepla.... Celý popis

Koupit za 1 868 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tyto TOUR RUKAVICE pro muže byly vyvinuty speciálně pro lyžařské a vysokohorské túry. Lehké softshellové rukavice mají robustní, voděodolný a větruodolný vnější materiál a jsou podšité příjemně měkkou merino vlnou, která má účinek regulující teplotu a vlhkost a také poskytuje teplo. Díky fleecovým vsadkám mezi prsty jsou tyto rukavice také velmi prodyšné a rychleschnoucí. Praktická navlékací pomůcka je obzvláště výhodná při mrazivých teplotách, kdy se studené prsty chtějí dostat rovnou zpět do tepla. Měkký, elastický MERINO FLEECE LIGHT na zápěstí funguje jako teplovod a účinně udržuje vítr a chlad na uzdě. Chytrý prst navíc umožňuje ovládat displej na smartphonu nebo GPS, aniž byste museli sundávat rukavici. Vložky vyrobené z kozí kůže s výztuhou dírky na dlani vždy zajišťují dobrý úchop a poskytují potřebnou robustnost pro intenzivní používání. Kůže poskytuje ještě lepší přilnavost na konečcích prstů i mimo ně, zatímco díky odsazeným švům jsou tyto softshellové rukavice odolnější a mají delší životnost.

Optimální střih a dobrá přilnavost díky kůži z kozí kůže
Robustní, prodyšný a rychleschnoucí
Regulace teploty a vlhkosti

VLASTNOSTI PRODUKTU

Natahovací pomůcka
Pulzní ochrana
Voděodolný a větruodolný
Kozí kůže na dlani
Chytrý prst (možnost ovládat obrazovku smartphonu)
100% merino vlna na kůži

VLASTNOSTI MATERIÁLU

Prodyšný
Merino uvnitř
Voděodolný
Odolní proti větru

SÍŤ VLASY ORTOVOX (OWP): Vlna použitá v tomto výrobku byla zkontrolována z hlediska souladu s produktem ORTOVOX WOOL PROMISE.
FAIR WEAR FOUNDATION (FWF): Tento produkt byl vyroben za spravedlivých pracovních podmínek v souladu s Fair Wear Foundation.
Zobrazit více

Parametry

Značka Ortovox
Druh rukavic prstové
Druh sportu na lyže
Určení pro muže
Materiál 75 % polyamid 18 % vlna 7 % elastan
Stahování na zápěstí ne
Funkční ano
Barva modrá
Zobrazit více parametrů