Nosič kol Peruzzo Parma 3 na tažné zařízení pro 3 kola + box na tažné ilustrační foto, nosič Parma 3 má jiná světla Objem boxu 340 litrů, maximální zatížení 45kg, hmotnost boxu 12,5 kg. Rozměry: 130x60x63 cm Nosič kol Peruzzo Parma 3 na tažné zařízení pro 3 kola Sklopný nosič na tažné zařízení Peruzzo Parma 3. Nosič lze včetně naložených kol snadno vyklopit. Montáž na tažné zařízení pomocí rychloupínací páky s integrovaným zámkem k tažnému zařízení. Pro bezproblémové upnutí je doporučeno mít... Celý popis

Koupit za 15 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nosič kol Peruzzo Parma 3 na tažné zařízení pro 3 kola + box na tažné

ilustrační foto, nosič Parma 3 má jiná světla
Objem boxu 340 litrů, maximální zatížení 45kg, hmotnost boxu 12,5 kg.
Rozměry: 130x60x63 cm
Nosič kol Peruzzo Parma 3 na tažné zařízení pro 3 kola

Sklopný nosič na tažné zařízení Peruzzo Parma 3. Nosič lze včetně naložených kol snadno vyklopit.

Montáž na tažné zařízení pomocí rychloupínací páky s integrovaným zámkem k tažnému zařízení. Pro bezproblémové upnutí je doporučeno mít mezeru mezi koulí a nárazníkem aspoň 6,5 cm. Není vhodné pro vozidla, které mají krček tažného těsně pod koulí odkloněn od svislé roviny dozadu, jelikož upínací segmenty během upnutí zachytí kouli i krček tažného zařízení. Pokud by byl krček odkloněn dozadu, tak nosič bude pod stejným úhlem klesat po upnutí směrem dozadu.
  Maximální hmotnost 1 jízdního kola 17 kg. Tento model se nedoporučuje pro převoz elektrokol.  Nosič je dodáván v rozloženém stavu. Kabeláž včetně světel je kompletně zapojena. Nosič standardně dodáván s elektrickou přípojkou s 13 piny. Pokud máte na voze 7pinovou elektroinstalaci, nezapomeňte objednat také redukci 7-13
V základu je nosič vybaven dvěmi rameny pro upevnění rámů kol ve druhé a třetí pozici.

Kolo v první pozici nejblíže vozu se upíná pomocí textiního řemínku z výbavy nosiče. Pro první pozici lze volitelně přikoupit držák prvního kola. Doporučujeme hlavně pro vozy s kolmou rovnou zádí vozu, aby bylo možno oddálit řídítka prvního kola.

Nosič není vybaven uzamykáním jízdních kol. Jednotlivé zámky lze volitelně přikoupit. Zámky lze použít pro zamčení rámů kol na jednotlivých ramenech. Zvolte tedy celkový počet zámků dle počtu požadovaných ramen k uzamčení.

Nosič Peruzzo Parma 3 není ve své verzi vybaven popruhy k uchycení za zadní dveře. Tento popruh lze volitelně dokoupit. Volitelné popruhy není vhodné použivat v kombinaci s vozy, které mají zadní plastové dveře.

Technické údaje

Přepravní kapacita jízdních kol
3

Nosnost (kg)
60 kg

Max. hmotnost jízdního kola
17 kg

Vzdálenost mezi koly
17 cm

Délka (cm)
70 cm

Šířka (cm)
110 cm

Hmotnost (kg)
17.38 kg

Pro rámy o průměru (mm)
22 – 60 mm

Odnímatelné držáky rámů
ne

Možnost naklopit s upevněnými koly
ano

Zámek pro uchycení kola k nosiči
ne lze dokoupit

Uzamčení nosiče k vozidlu
ano

Kompatibilní se systémem jednoho klíče
ne

Pro vozy s rezervním kolem na zádi
ne

Pro většinu kol s kotoučovými brzdami
ano

Zadní světla
ano

Napájecí zástrčka
13-pin

Český atest 8SD
ano

Evropský atest
ano

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GP
Nosnost 60 kg
Objem 340 l
Barva černá matná