Transportní, uzamykatelný box pro převoz nákladu a zavazadel. Box je použitelný pouze pro montáž na nosiče Wjenzek  ALFA plus 3 a ALFA plus 3+1. Zajištění na nosiči pomocí dvou šroubů a a dvou pásků na kola, upnutí je možno pojistit ještě dalšími dvěmi pásky. Průchod po otevření víka boxu je cca 30cm, převážet lze téměř vše, krom příliš ostrých předmětů či agresivních chemických látek. Box je vyroben z kvalitního plastu s vrchní texturou proti poškrábání, který je schopen odolat velkému zatížení... Celý popis

Koupit za 17 260 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Transportní, uzamykatelný box pro převoz nákladu a zavazadel. Box je použitelný pouze pro montáž na nosiče Wjenzek  ALFA plus 3 a ALFA plus 3+1.

Zajištění na nosiči pomocí dvou šroubů a a dvou pásků na kola, upnutí je možno pojistit ještě dalšími dvěmi pásky.

Průchod po otevření víka boxu je cca 30cm, převážet lze téměř vše, krom příliš ostrých předmětů či agresivních chemických látek.

Box je vyroben z kvalitního plastu s vrchní texturou proti poškrábání, který je schopen odolat velkému zatížení či nepříznivým vlivům počasí.
Možnost sklopení nosiče s boxem pro přístup do zavazadlového prostoru vozu.

Samozřejmostí je zámek proti nedovolenému či samovolnému otevření, náhradní klíč je součástí balení.

Celý box je možno pomocí uzamykatelných matic, které použijete z nosiče, uzamknout k nosiči kol tak, aby nedošlo k jeho odcizení.

Skvělá aerodynamika zajišťuje téměř nulový hluk během jízdy, nižší spotřebu paliva oproti střešním boxům

Obsah balení: transportní box, montážní sada pro připevnění na nosič kol a popruhy pro upevnění nákladu uvnitř boxu.

Montážní návod
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wjenzek
Nosnost 50 kg